"Dzień Dobry TVN". Agata Młynarska zamiast Małgorzaty Rozenek w roli prowadzącej? "Przyciągnęłaby widzów 50 plus"

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". "Perfekcyjna Pani Domu" od dawna nie kryła się z tym, że bardzo zależało jej na tym stanowisku. Okazuje się jednak, że według najnowszych medialnych doniesień z pracy marzeń mogła ją wygryźć Agata Młynarska! Władze stacji miały rozpatrywać również i jej kandydaturę.

Multimedia

Pod koniec sierpnia br. podczas imprezy ramówkowej TVN ogłoszono, że Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński będą nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN". Nie od dziś było wiadomo, że ta posada była spełnieniem jej marzeń. "Perfekcyjnej Pani Domu" w końcu udało się dopiąć swego i na początku września widzowie mogli oglądać jej debiut w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN".

Tak wyglądała droga Małgorzaty Rozenek na sam szczyt! Kiedy tak naprawdę zyskała sławę?Zobacz więcej

Agata Młynarska zamiast Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"?

Według najnowszych medialnych doniesień, Małgorzata Rozenek miała mieć poważną konkurencje w walce o stanowisko w "Dzień Dobry TVN". Zdaniem tygodnika "Rewia", istniało prawdopodobieństwo tego, że władze stacji w roli nowej prowadzącej widzieli nie tylko Małgorzatę Rozenek, ale i Agatę Młynarską. Kandydatura byłej gwiazdy TVP miała być atrakcyjna ze względu na doświadczenie zdobyte w programach takich jak "Pytanie na śniadanie", czy "Świat się kręci". Ponadto uważano, że Agata Młynarska może przyciągnąć przed telewizory starszą widownie.

Agata prowadziła przecież swego czasu "Pytanie na śniadanie" w TVP i "Świat się kręci". Czuje się jak ryba w wodzie przed kamerą, kocha kontakt z publicznością. I uważa, że teraz jako kobieta ma najwięcej do powiedzenia i dania z siebie widzom. Znacznie więcej niż wtedy, kiedy była młodsza [...] Agata przyciągnęłaby widzów 50 plus. Jest profesjonalistką w każdym calu - miał wyznać w rozmowie z "Rewią" jeden z pracowników TVN, cytowany przez serwis "Plejada".

Finalnie jednak wybrano Małgorzatę Rozenek. W tej samej rozmowie informator tygodnika stwierdził, że jednym z powodów tej decyzji miała być obawa o stan zdrowia Agaty Młynarskiej, która trafiła do szpitala, gdy prowadziła "Świat się kręci".

Zobacz galerię

Agata Młynarska o trudach życia z przewlekłą chorobą. Jak się obecnie czuje? "Ból wędruje po mnie z upodobaniem"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Żadna z nich czas na młodych i ładniejsza (gość)

  Żadna z nich czas na młodych i ładniejszych

  06.01.2023 09:59
 • Gość Ada (gość)

  Zdejmijcie z anteny TVN ,tą skrzeczący babę,nie da jej się słuchać, tępa jak but,a myśli, że jest dziennikarką!!! Jest tyle młodych prawdziwych dziennikarek z doświadczeniem, ta kobieta zaśmieca ten zawód,czy prezesi tej stacji tego nie widzą i nie słyszą,czy liżą tyłek tej beznadziejnej kobiety,która ma parcie na szkło i jest dobrą znajomą. Przełączam na TVP ,tam już są ciekawsze tematy niż z tym babsztylem!!!!!

  20.10.2022 09:43
 • Xx (gość)

  Ani jedna ani druga

  09.09.2022 11:20
 • Jadzia (gość)

  Pani Młynarska to raczej powinna pomyśleć o swoim zdrowiu.Jest tyle pięknych,młodych i zdolnych dziennikarek, czeka na swoją szansę! Obie Panie powinny już zrezygnować. Mają dużo peniędzy i zajęć.PaniM.niech zajmie się Radiem,dziećmi,pieskami i domem.Druga Pani swoim brzuszkiem.

  08.09.2022 20:48
 • Edi (gość)

  Jedna i druga do bani TVN już nie ma kogoś naprawdę lepszego wstyd bierzcie przykład z tv publiczne

  08.09.2022 14:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×