"Dzień dobry TVN". Filip Chajzer pochwalił się młodszą siostrą. Jest nie tylko piękna, potrafi również "pokazać facetom gdzie raki zimują"

Anna Kilian
Anna Kilian
"Dzień dobry TVN". Filip Chajzer jest dumny ze swojej siostry. Jest nie tylko piękna, potrafi również "pokazać facetom gdzie raki zimują"
"Dzień dobry TVN". Filip Chajzer jest dumny ze swojej siostry. Jest nie tylko piękna, potrafi również "pokazać facetom gdzie raki zimują"
Rodzina Chajzerów tworzy wachlarz barwnych osobowości. Tata Zygmunt jest dziennikarzem oraz prezenterem radiowym i telewizyjnym. Syn Filip... prezenterem radiowym i telewizyjnym. A kim jest córka Weronika - to dla starszego brata okazało się jasne dopiero teraz.

Filip Chajzer ma piękną siostrę

Filip Chajzer

Dziennikarz stacji TVN, brylujący obecnie w programie porannym "Dzień dobry TVN", jest pod wrażeniem umiejętności swojej młodszej siostry Weroniki, absolwentki zarządzania. Zdaje się, że dopiero teraz postanowił zgłębić, co kryje się za nazwą jej stanowiska. Na Instagramie napisał bowiem:

Kiedy Twoja siostra @wer_chajzer zostaje "Senior Media & Digital Manager" a Ty dalej nie wiesz co to znaczy ????, dopytuje więc - mówi, że mogę zamówić u niej kampanie Digital, SMS, Mms targetowane ???? a także może mi zrobić aplikacje mobilną i stronę www ;) to ja już szukam pomysłu na te apkę ???????????? dziewczyny z @afa_media trzymam kciuki za pokazanie facetom gdzie raki zimują ????❤️????

Dziennikarz nie wyklucza współpracy z siostrą nad jakąś aplikacją na telefon. Pasją Weroniki, obok cyfrowych mediów, jest też gra w siatkówkę. Klubem córki Zygmunta Chajzera jest pierwszoligowa Sparta Warszawa, gdzie gra amatorsko.

Córka gra amatorsko, jest pasjonatką siatkówki i świetną moją partnerką w tej dziedzinie - powiedział tata Weroniki.

W siatkówkę gra niemal cała rodzina. Nie wiemy, czy mama, ale tata, brat i Weronika - na pewno:

A propos mamy, widać, do kogo jest podobna Weronika. Zygmunt Chajzer ożenił się z Dorotą, jedną z finalistek edycji konkursu Miss Lata z Radiem w 1983 roku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn