„Dzień dobry TVN”. Joanna Kulig zdobyła się na szczere wyznanie. „Wyszłam z totalnej biedy”

Joanna Kulig to dziś ceniona aktorka, która pojawiła się w wybitnych filmach obsypanych nagrodami. Jest kojarzona z międzynarodowym sukcesem zawodowym, a co za tym idzie - życiem raczej w dostatku. Nie zawsze tak jednak było, o czym ze łzami w oczach opowiedziała w programie „Dzień dobry TVN”.

Multimedia

Joanna Kulig zdobyła się na szczere wyznanie. „Wyszłam z totalnej biedy”

Dziś Joanna Kulig kojarzy się z sukcesem, na który zresztą ciężko pracowała. Za role m.in. w filmach „Sponsoring” Małgorzaty Szumowskiej oraz „Ida” i „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego została doceniona na arenie międzynarodowej.

Anna Lewandowska wspomina początki i „chude lata”. Za swój wzór stawia matkę!Zobacz więcej

Droga na szczyt nie była łatwa - jak sama przyznaje, musiała pokonać wiele przeciwności losu. Nie miała również zaplecza w postaci majętnych rodziców, bo gdy była mała, rodzina mierzyła się z kłopotami finansowymi. To nauczyło ją doceniać to, co ma i sprawiło, że jako dorosła osoba chętnie angażuje się w takie inicjatywy, jak np. Szlachetna Paczka, opowiadała w programie „Dzień dobry TVN”.

To dla mnie bliska inicjatywa, dlatego że sama jako dziecko dużo pomocy otrzymałam. Wielu ludzi mi bardzo pomogło. Będąc z małej miejscowości, gdzie dużo takich paczek sama otrzymałam, teraz pojawiam się w Hollywood, czyli wyszłam z totalnej biedy do tego, co teraz mam - przytacza jej słowa sewis Pomponik.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Biedny (gość)

    Brawo, jednak komuś się udaje opuścić grajdołek i nie mieć pustych talerzy. Gratuluję postawy życiowej.

    04.12.2022 18:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×