„Dzień dobry TVN”. Joanna Kulig zdobyła się na szczere wyznanie. „Wyszłam z totalnej biedy”

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Joanna Kulig to dziś ceniona aktorka, która pojawiła się w wybitnych filmach obsypanych nagrodami. Jest kojarzona z międzynarodowym sukcesem zawodowym, a co za tym idzie - życiem raczej w dostatku. Nie zawsze tak jednak było, o czym ze łzami w oczach opowiedziała w programie „Dzień dobry TVN”.

Joanna Kulig zdobyła się na szczere wyznanie. „Wyszłam z totalnej biedy”

Dziś Joanna Kulig kojarzy się z sukcesem, na który zresztą ciężko pracowała. Za role m.in. w filmach „Sponsoring” Małgorzaty Szumowskiej oraz „Ida” i „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego została doceniona na arenie międzynarodowej.

Droga na szczyt nie była łatwa - jak sama przyznaje, musiała pokonać wiele przeciwności losu. Nie miała również zaplecza w postaci majętnych rodziców, bo gdy była mała, rodzina mierzyła się z kłopotami finansowymi. To nauczyło ją doceniać to, co ma i sprawiło, że jako dorosła osoba chętnie angażuje się w takie inicjatywy, jak np. Szlachetna Paczka, opowiadała w programie „Dzień dobry TVN”.

To dla mnie bliska inicjatywa, dlatego że sama jako dziecko dużo pomocy otrzymałam. Wielu ludzi mi bardzo pomogło. Będąc z małej miejscowości, gdzie dużo takich paczek sama otrzymałam, teraz pojawiam się w Hollywood, czyli wyszłam z totalnej biedy do tego, co teraz mam - przytacza jej słowa sewis Pomponik.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn