"Dzień Dobry TVN". Maja Hyży kwitnie w kolejnej ciąży. Zdradziła, jak poznała się ze swoim partnerem!

Niedawno Maja Hyży ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Jak czuje się w kolejnej ciąży? Jak jej synowie zareagowali na wieść o rodzeństwie? Kim jest jej nowy partner?

Multimedia

Maja Hyży o swojej ciąży w "Dzień Dobry TVN"

Maja Hyży dała się poznać szerszemu gronu odbiorców biorąc udział w programie "X-Factor" w 2013 roku. Pojawiła się w nim razem z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyży. Para rozstała się w tym samym roku, ale owocami ich związku są synowie - bliźniaki Wiktor i Alexander, którzy przyszli na świat 28 lutego 2012 roku. Wokaliści rozpoczęli nowe życie z nowymi partnerami - Grzegorz jest w związku małżeńskim z Agnieszką Popielewicz, a Maja spodziewa się trzeciego dziecka ze swoim nowym partnerem, Konradem.

Maja Hyży pochwaliła się swoim partnerem! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Po tym, jak Maja Hyży poinformowała o swojej drugiej ciąży, pojawiła się także w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoim samopoczuciu w stanie błogosławionym, a także zdradziła, gdzie poznała Konrada. Okazuje się, że ojciec jej trzeciego dziecka był jej sąsiadem, ale dopiero po jakimś czasie zdecydował się "zagadać".

Maja przyznała także, że ciąża bardzo jej służy i - jak sama stwierdziła - jest stworzona do bycia mamą. Trzecie dziecko wokalistki przyjdzie na świat już wkrótce! Gratulujemy!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×