"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan i jej styl. Od garsonek i sukienek w literę A po kreacje haute couture. Tak ewoluował styl "Perfekcyjnej Pani Domu"

Małgorzata Rozenek-Majdan to dziś pierwszoligowa gwiazda, skupiająca uwagę fotoreporterów na każdym ze swoich wyjść. Prezentuje wówczas zjawiskowe kreacje, obok których nie sposób przejść obojętnie. Zaczynała jednak jako skromna Perfekcyjna Pani Domu, dopiero z czasem zastępując golfy i garsonki kreacjami haute couture. Zobacz, jak ewoluował styl Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Multimedia

Styl Małgorzaty Rozenek-Majdan. Kreacje haute couture zastąpiły garsonki i sukienki w literę A

Małgorzata Rozenek-Majdan to dziś pierwszoligowa gwiazda, która ilekroć się gdzieś pojawia, przykuwa uwagę fotoreporterów. Nie powinno to dziwić - niegdysiejsza "Perfekcyjna Pani Domu" już dawno porzuciła zachowawcze garsonki, komplety i golfy oraz sweterki w serek na rzecz kreacji od największych domów mody.

Tak wyglądała droga Małgorzaty Rozenek na sam szczyt! Kiedy tak naprawdę zyskała sławę?Zobacz więcej

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizacje

Spełniająca się obecnie w roli jednej z gospodyń porannego programu "Dzień Dobry TVN", co było jej marzeniem w show-biznesie jest obecna od przeszło dekady.

Wzięła sobie krytykę widzów do serca! Nie zgadniecie co zrobiła, aby zdobyć ich przychylnośćZobacz więcej

Przez ten czas Rozenek-Majdan przeszła długą drogę w poszukiwaniu swojego stylu. W przeszłości kreacje, które prezentowała na ściankach podczas różnych wydarzeń, były różnie oceniane. Nie zawsze pozytywnie! Rozenek-Majdan obrywało się i za zbytnią zachowawczość, i zbytnie szaleństwa modowe, opaleniznę lub jej brak, fryzury... Nieprzychylne opinie nie powstrzymały jednak "Perfekcyjnej" przed dalszymi poszukiwaniami i eksperymentami. Dowodem tego jest choćby słynna zbroja, na widok której niektórym zrobiło się duszno.

Dziś Rozenek-Majdan pojawiając się na wydarzeniach skupia na sobie uwagę fotoreporterów, a jej kreacje są analizowane w prasie kolorowej. Pozostała wierna swojemu stylowi - często wybiera kreacje proste, ale spektakularne w kroju, podkreślające perfekcyjną figurę "Perfekcyjnej".

Zobacz, jak ewoluował styl Małgorzaty Rozenek-Majdan! Od garsonek po kreacje haute couture

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Szczery (gość)

    Dziś ta kret.nka, podczas rozmowy z Maria Peszek parsknęła śmiechem, po słowach Marii o zawale ojca… nie ogarniam, kto ja zatrudnił. Żenada przez duże Żet.

    15.10.2022 10:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×