"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła sobie krytykę widzów do serca! Nie zgadniecie co zrobiła, aby zdobyć ich przychylność

Odkąd została prowadzącą "Dzień Dobry TVN", znowu jest na ustach wszystkich. Nie zawsze są to jednak przychylne komentarze. Małgorzata Rozenek-Majdan krytyki się nie boi i robi wszystko, aby doskonalić swój dziennikarski warsztat.

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan poszła do logopedy!

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat mierzy się z krytyką, ale doskonale wie, jak radzić sobie z presją. Jak przyznaje w wywiadach, niepochlebne komentarze ją budują. -Najważniejsze to nie dać się złamać, nie dopuścić myśli, że hejter ma rację. Pamiętaj też, że krytyka buduje [...] Otrzymuję od osób mi nieżyczliwych darmowy feedback na mój temat, jak pewne rzeczy są postrzegane. Tylko trzeba nauczyć się te komentarze filtrować - tłumaczyła w wywiadzie, którego udzieliła niedawno magazynowi "Forbes".

Anna Kalczyńska coraz rzadziej pojawia się w programie. Co się stało? "Trochę czuję się, jak gość na kanapie"Zobacz więcej

Od kilku tygodni Małgorzata Rozenek-Majdan nie schodzi z czołówek portali plotkarskich, a to wszystko za sprawą nowej pracy. Żona Radosława Majdana we wrześniu br. dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN" - śniadaniowy program TVN współprowadzi z Krzysztofem Skórzyńskim.

Opinie o debiucie Małgorzaty Rozenek-Majdan w śniadaniówce były mocno podzielone, ale gwiazda TVN była tego świadoma od samego początku. W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznała, że jest realistką i zdaje sobie sprawę, że początkowo może uderzyć w nią fala niechęci.

Nie wszyscy wiedzą, ale gwiazda TVN postanowiła skorzystać z pomocy specjalisty. Zrobiła to dla widzów!

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych - powiedziała "Super Expressowi" Małgorzata Rozenek.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    Ona i tak ma wszystk8ch k9m. w d... e.Zarzad telewizji zadecydowal ,ze program dostala a wy z drugiej strony nie macie nic do tego i sp9koj,zmiencie sobie program.Nie macie nic do gadania!!!!

    21.09.2022 11:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×