"Dzień Dobry TVN". Opinie widzów o debiucie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego. "Mają świetny zasób słów, nie przedłużają i mają coś do powiedzenia"

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
fot. AKPA / Gałązka
fot. AKPA / Gałązka
Podczas jesiennej ramówki TVN potwierdziły się plotki krążące w kuluarach. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to nowa para w programie "Dzień Dobry TVN". W nowej roli debiutowali w poniedziałek, 29 sierpnia br. Jak ich występ został odebrany przez widzów? Sprawdźcie!

Debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego w DDTVN

Plotki się potwierdziły - Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zostali nową, szóstą parą prezenterów w programie "Dzień Dobry TVN". W sieci natychmiast rozpętała się burza - część widzów zarzekało się, że z tego powodu nie będzie oglądało programu, a część z niecierpliwością czekało na debiut nowych prowadzących.

Sama Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w rozmowie z Telemagazyn.pl podkreślali, że są "beniaminkami w Ekstraklasie". Nowa gospodyni porannego programu nie kryła również, że spodziewa się z początku fali niechęci względem jej osoby.

Jestem realistką i zdaję sobie sprawę, wszystkich zresztą o tym uprzedzałam - bo wiem, jak funkcjonują media i wiem, że początkowo mogę spodziewać się fali niechęci, na którą jestem absolutnie gotowa - stwierdziła Rozenek-Majdan. - To jest tak, że na początku widzowie mogą podchodzić do nas z dystansem, ale później się przyzwyczają i będą nas lubić - powiedziała w rozmowie z Telemagazyn.pl Małgorzata Rozenek-Majdan.

Wybierając ten zawód wiedzieliśmy, że wybieramy zawód, w którym będziemy oceniani. Po prostu. To jest naturalne i bardzo potrzebne - przyznał Skórzyński. - Bardzo byśmy chcieli, aby nasi widzowie dali nam kredyt zaufania. Jesteśmy beniaminkiem w Ekstraklasie i jest to ogromne wyzwanie, żeby temu sprostać - wyznał w rozmowie z Telemagazyn.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Opinie widzów o debiucie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego

Na opinie widzów nie trzeba było długo czekać. Pierwsze komentarze pojawiały się na długo przed pojawieniem się nowego duetu przed kamerą w studio "Dzień Dobry TVN"! Rozenek-Majdan i Skórzyński w poniedziałek, 29 sierpnia br. Tak ich debiut oceniają widzowie (pisownia oryginalna):

Każdemu trzeba dać szansę! Ludzie... Ogarnijcie się. Siedząc przed tv najlepiej jest krytykować, ciekawe jakbyście się wymadrzali na ich miejscu ???????????? super para !

Trzymam kciuki. Ładnie się uzupełniają. Pan Krzysztof z klasą wspiera panią Małgosię.

Trzymam kciuki ????Jesteście super, dobrze zaczęliście ????

Trochę drażni mnie głos pani Rozenek ????

No stresik widoczny u Pani Małgosi, ale każdy kiedyś zaczynał. Powodzenia

Będzie dobrze, podoba mi się;)zmiany są zawsze dobre;)

Każdy z par prowadzących kiedyś zaczynał i dostał szansę dajmy i im też ????

Bari drugi najlepszy duet po Marcinie i Dorocie. Mają świetny zasób słów, nie przedłużają i mają coś do powiedzenia. Wysoki poziom????????????

Ludzie dajcie jej szansę ,też nie przepadam za panią Małgorzata ale trzeba być człowiekiem

Pieknie!Super!Pani Malgosia wyglada pieknie,ubrana swietnie.Będzie dobrze!????????????

Dajcie kobiecie szansę ???? Super pierwsze wrażenie! ????

Widać że tylko Pan Skórzyński jak ryba w wodzie świetnie ! Brawo gratuluję

Mnie się podoba. Pierwszy dzień zawsze stresuje -co słychać w głosie Pani Małgosia. Więcej luzu ale bez przesady i będzie okey. Jak Pan Krzysztof . Świetnie.

Poradzi sobie bo jest zdeterminowana. Wyuczy się, uśmiechnie i będzie ok.

Oglądam i bardzo mi się podobają ???? Będę im kibicować ????????

Bardzo mi sie podoba nowa para prowadzaca! Dobrze wam idzie!

Pierwsze koty za płoty. Nie jest źle. Trzymam kciuki

Pierwsze koty za ploty,dalej będzie już tylko lepiej,a miałam obawy,cale szczęście że nie przerywa gosciom

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn