"Dzień Dobry TVN". Paulina Krupińska w krótkich włosach. Co za zmiana! Fani twierdzą, że wygląda jak Victoria Beckham

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Paulina Krupińska przeszła metamorfozę. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zaszalała z fryzurą i ścięła włosy na krótko! Jak teraz wygląda? Internauci są zachwyceni, niektórzy porównują ją teraz do Victorii Beckham. Zobaczcie zdjęcia.

Paulina Krupińska od roku prowadzi "Dzień Dobry TVN". Była Miss Polonia do dzisiaj pamięta swój pierwszy raz w programie na żywo. Powiedzieć, że towarzyszyły jej ogromne emocje, to jak nie powiedzieć nic. -Wszyscy nas straszyli, że jak przeżyjemy wywiad z Magdą Gessler, to już wszystko przeżyjemy - wyznała w wywiadzie z redakcją dziendobry.tvn.pl na planie spotu TVN. Jak wspomina swoje początki w show-biznesie? -Zaczęto robić ze mną wywiady, dano mi głos i ktoś zauważył, że nawet z sensem mówię, a nie tylko wyglądam. Tak dostałam propozycję w telewizji, potem kolejną i kolejną, aż w końcu ta przyszła. Teraz mogę powiedzieć, że czuje się bardzo spokojna, ale nie jest to mój sens życia. Bo robię swoje i wracam do domu do dzieciaków - stwierdziła.

Paulina Krupińska w krótkich włosach

W październiku br. Krupińska zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Mocno skróciła włosy i zmieniła nieco kolor.

Jak szaleć to szaleć ???? - zapowiedziała nową fryzurę Krupińska, a pod jej postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CVVtAWcqmj7/[/instagram]

Fani byłej Miss Polonia są zaskoczeni jej przemianą, ale większości się podoba, czego dowodem są te komentarze (pisownia oryginalna):

Wow ???? tak z charakterkiem ????

Ale super! ????

Przypominasz mi Victorię Beckham

She’s hot hot hottttttt ???? a na żywo jeszcze bardziej ????

Bomba ????

Paulina Krupińska wspomina swoje początki

Źródło: Dzień Dobry TVN Online, x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn