"Dzień Dobry TVN". Syn Małgorzaty Rozenek pójdzie w jej ślady? Stanisław Rozenek o karierze w show-biznesie. "Chciałbym przekazywać światu mój punkt widzenia"

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Stanisław jest najstarszym synem Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej byłego męża Jacka Rozenka. W jednym z najnowszych wywiadów nastolatek opowiedział, czy podobnie jak jego sławna mama, chciałby zrobić karierę w show-biznesie. Okazuje się, że Stanisław ma już na siebie pewien pomysł.

Małgorzata Rozenek ma trzech synów. Ze związku z Jackiem Rozenkiem - Stanisława i Tadeusza, a jej obecnym mężem Radosławem Majdanem - Henryka. Ostatnio starsi synowie świeżo upieczonej prowadzącej "Dzień Dobry TVN" byli gośćmi na premierze książki swojego taty - Jacka Rozenka. W rozmowie z jednym z reporterów 16-letni Stanisław Rozenek postanowił opowiedzieć o tym, co sądzi o niedawnym sukcesie swojej mamy, a także, czy podobnie jak ona planuje zrobić karierę w show-biznesie.

Syn Małgorzaty Rozenek pójdzie w jej ślady?

W ostatnim wywiadzie, którego Stanisław Rozenek udzielił portalowi "Jastrząb Post" wyznał, że nie kryje radości z faktu, że jego mamie w końcu udało się zostać prezenterką w "Dzień Dobry TVN". Jak się okazuje, najstarsza z pociech Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka, sporo rozmyślała na temat swojej ewentualnej kariery w show-biznesie. Choć Stanisław nie wyklucza swojej obecności w świecie mediów, to nie chciałby, aby była to była główna rzecz, jaką miałby się zajmować. Widziałby się np. w świecie internetowego show-biznesu.

W samym show-biznesie… możliwe. Często myślałem o takich rzeczach. Nie chciałbym, aby to była moja główna rzecz, ale wydaje mi się, że chciałbym być dość aktywny i przekazywać światu mój punkt widzenia. Nawet w internetowym show-biznesie - opowiedział Stanisław Rozenek w rozmowie z "Jastrząb Post".

Myślicie, że jeszcze kiedyś usłyszymy o Stanisławie Rozenku?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn