"Dzień Dobry TVN". To już pewne! Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński nowymi prowadzącymi programu

Od dłuższego czasu łączono Małgorzatę Rozenek z posadą prowadzącej w "Dzień Dobry TVN". Pojawiały się nawet doniesienia związane z tym, kto miałby jej towarzyszyć. Teraz jednak TVN w końcu potwierdził, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński jesienią zadebiutują jako prowadzący śniadaniówki.

Multimedia

Małgorzata Rozenek od wielu lat jest uważana za jedną z czołowych postaci TVN. Sławę i rozpoznawalność przyniosła jej rola prowadzącej program "Perfekcyjna pani domu", który z stał się hitem. W ciągu kolejnych lat można było oglądać w innych słynnych produkcjach TVN takich jak "Project lady", czy "Azja Express".

Jednak jakiś czas temu Małgorzata Rozenek stwierdziła, że marzy jej się udział w jeszcze innym programie TVN. Jak stwierdziła, chciała by zostać jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Według niedawnych medialnych doniesień, Małgorzata Rozenek miała w końcu dopiąć swego i otrzymać posadę prowadzącej w popularnej śniadaniówce.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"!

Wygląda na to, że to wreszcie koniec wszelkich medialnych doniesień związanych z dalszą karierą Małgorzaty Rozenek. Na konferencji zorganizowanej z okazji jesiennej ramówki TVN 2022 oficjalnie ogłoszono, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński jesienią zadebiutują jako nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN". Na ten temat zdążył zabrać głos nowy programowy partner Małgorzaty Rozenek, podczas swojego przemówienia na ramówkowej konferencji TVN.

Nie byłoby sukcesów Roberta Lewandowskiego, gdyby nie Thomas Muller. Nie było by wielkich sukcesów Guns'n'Roses i Axl'a Rose'a gdyby nie Slash więc chcę być taką parą. Ja i Małgorzata Rozenek-Majdan - wyznał Krzysztof Skórzyński podczas konferencji zorganizowanej z okazji jesiennej ramówki TVN 2022.

Zobacz galerię

Małgorzata Rozenek-Majdan wynajmuje wielką willę, w której wcześniej mieszkał Wojciech Amaro. Internauci krytykują dom!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Ania gość (gość)

  dla mnie Małgorzata jest dużo lepsza od Agnieszki Starak

  29.08.2022 20:56
 • Małgorzata (gość)

  Dlaczego Rozenek? Gorszego wyboru nie mogło być!

  27.08.2022 11:33
 • wazon (gość)

  to prawda... mój wazon ma więcej charakteru ale i tak bardziej lubię "rodzynka" (za urodę... wiem, to kwestia gustu), niż te grubą co się jej twarz zlała z ciałem i nie widać szyi... nawet nie wiem czy ona jeszcze w tej stacji występuje bo nie oglądam TVN od czasu gdy po aferze sopockich dzieci wyciekło gówno na temat wojewódzkiego i innych "gwiazd"...

  26.08.2022 16:47
 • Ewa (gość)

  Najgorsza prowadząca juz nie mieli kogo wzjazc tylko majdanowa przestaję ogladac DDTV

  26.08.2022 07:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×