dzień dziecka

Dzieci polskich gwiazd. Wychowywali się w blasku fleszy i poszli w ślady sławnych rodziców. Dzieci celebrytów, które mają chrapkę na sławę!

Polskie gwiazdy doczekały się swoich następców. Ich dzieci, które często dorastały w blasku fleszy fotoreporterów, teraz same zaczynają - lub już robią - kariery w show-biznesie. Mamy galerię zdjęć dzieci gwiazd, które poszły w ślady swoich rodziców i też chcą być sławne. Niektóre rodzinne duety mogą zaskoczyć, bo podobieństwa nie widać na pierwszy rzut oka. Sprawdź naszą galerię!

16.09.2022Ranking

Dzień Dziecka 2022. Tak wyglądały gwiazdy w dzieciństwie. Cichopek, Hakiel, Roznerski, Ochman i inni

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, najsłynniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiły pokazać, jak wyglądały w dzieciństwie. Na opublikowanie zdjęć z młodości zdecydowali się m.in. Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Mikołaj Roznerski, Krystian Ochman i wielu, wielu innych. Które z nich było najpiękniejszym dzieckiem?

01.06.2022Dzień Dziecka

Dzień Dziecka 2022. Te dzieci raczej nie muszą martwić się o przyszłość. Ich rodzice to milionerzy! Oto najbogatsze dzieci show-biznesu

Bycie znanym celebrytą często wiąże się z posiadaniem sporego majątku. W niektórych przypadkach gwiazdy posiadają kwoty, które trudno jest nam sobie nawet wyobrazić! A skoro rodzice są bogaci - bogate są także ich dzieci. Te już od pierwszych dni życia mają zapewnioną przyszłość na wysokim poziomie. Które dzieci są najbogatsze?

01.06.2022Dzień Dziecka

Dzień Dziecka 2022. Te głosy z kreskówek zna każdy! Kto dubbingował najpopularniejsze postacie z filmów animowanych? Oni udzielili głosu w bajkach

Jesteś fanem "Krainy lodu"? A może chętnie wracasz do przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół? Nawet jeśli nie masz dzieci, nikt nie broni Ci oglądania bajek! Czy wiesz, kto udzielił swojego głosu najbardziej znanym postaciom z filmów animowanych i kreskówek? Potrafisz rozpoznać po głosie znanych aktorów? Sprawdź w galerii, kto dubbingował bohaterów bajek!

01.06.2022Ranking

Czy wiesz, co ogląda Twoje dziecko? Programy telewizyjne dla dzieci mogą być wartościowe

Jakie programy telewizyjne zaproponować dzieciom w wakacje? Lato to czas zabawy, aktywności na świeżym powietrzy oraz wakacyjnych wyjazdów. Zdarzają się jednak dni, kiedy pogoda nie dopisuje. Wówczas najprostszym rozwiązaniem na nudę wydaje się być włączenie telewizora. Zadbaj o to, by zaproponować dziecku wartościowe bajki i programy telewizyjne. Jakie propozycje najlepiej wpłyną na jego rozwój? Podpowiadamy!

31.05.2021Materiał informacyjny Cyfrowego Polsatu

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×