"Dziewczyny z Dubaju". Doda usłyszała prokuratorski zarzut. Piosenkarka wydała oświadczenie!

Nie kończą się problemy wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju". Produkcja, która już teraz jest kinowym hitem i na starcie zgromadziła prawie 279 tysięcy widzów, znowu budzi kontrowersje. Jak informuje RMF FM, prokuratorski zarzut usłyszała producentka filmu, Doda. Piosenkarka właśnie wydała oświadczenie!

Multimedia

Doda usłyszała prokuratorski zarzut. Piosenkarka wydała oświadczenie!

O "Dziewczynach z Dubaju" w ostatnich dniach jest bardzo głośno, ale chyba nikt nie sądził, że ponownie będzie się mówiło o tym filmie w kontekście prawnych problemów. Jak poinformowało radio RMF FM, piosenkarka Doda usłyszała prokuratorski zarzut, w którym podejrzewana jest o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 Kodeksu karnego, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli.

Jak poinformował Krzysztof Zasada z RMF FM, artystka nie została zatrzymana, tylko została wezwana do prokuratury, gdzie została przesłuchana.

"Dziewczyny z Dubaju". Historią celebrytek, które stały się luksusowymi prostytutkami, żyła cała Polska. Warto obejrzeć film Dody i Marii Sadowskiej?Zobacz więcej

Doda już wydała oświadczenie w swoich mediach społecznościowych, gdzie prosi o niezakrywanie jej twarzy czarnym paskiem, bowiem - jak sama przyznaje - nie ma niczego na sumieniu. Doda napisała:

Jako producent kreatywny ,tworząc film od a do z ,wykonałam swój obowiązek przynosząc gotowe dzieło.ba! Nie byle jakie bo bijące kinowe rekordy oglądalności 2021 roku. Drugiego producenta Mojego ex męża zadaniem bylo przynieść na to budżet ,dopiąć umowy z inwestorami i opłacić ekipę. On dostał hita,ja same problemy.Emil z ponoć 40 zarzutami został aresztowany. Ja jako Prezez spółki dostałam jeden zarzut i pewnie pare lat bronienia się w sądzie. Rozumiem . Za głupotę ,naiwność i zaufanie się płaci. Brak świadomości nie zwalnia z odpowiedzialności. Byłam na to psychicznie przygotowana.chce pomoc inwestorom i ekipie odzyskać pieniądze dlatego przejęłam konto z syndykiem z którym omawiałam porozumienia od miesiąca.dalej będę promować oraz dystrybuować ten wspaniały film ale już SAMA! Nauczka na przyszłość : jesteś artystą? Twórz filmy ,a nie spółki 🤷‍♀️😙Do tego pierwszego jak widać mam talent 😉ps : nie musicie mi zasłaniać oczy w artykułach. Niczego się nie wstydzę bo nie mam nic na sumieniu

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×