"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 2. Agnieszka Sienkiewicz: prywatnie zrobiłabym to samo co moja Hanka. Co to jest? [ZDJĘCIA]

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Agnieszka Sienkiewicz, aktorka uwielbiana przez widzów, pojawiła się na planie hitu TVP „Dziewczyny ze Lwowa”, wcielając się w rolę Hanki, przyjaciółki Matyldy, w której domu sprząta Olyia.

To właśnie ją jedna z Ukrainek zastępowała godnie na (fikcyjnym) pogrzebie, płacząc po (fikcyjnym) mężu tak, że nawet Hanka nie zrobiłaby lepiej – no, w końcu płacz, to specjalność Olyi.

Agnieszka Sienkiewicz: Moja bohaterka na wieść o tym, że jej mąż, ksywka „Komandos”, jednak przeżył, z radości poszła w cug i balowała do rana w „Krainie Czarów”. A potem się przestraszyła i uciekła do Sopotu - śmieje się aktorka - A ponieważ pogrzeb musi się odbyć i istnieje podejrzenie, że wydarzenie będzie pod obserwacją policji, to kto jak to, ale kochająca żona na pogrzebie męża powinna się jednak pojawić. Olyia zastąpiła moją bohaterkę z godnością – nie tylko wyglądałam jak „milion dolarów”, ale rozpaczałam tak, że jako Hanka bym tego lepiej nie zrobiła. Moja Hanka odwdzięcza się Olyi za przysługę i to jest niemałe odwdzięczenie. Ja, jako Agnieszka Sienkiewicz prywatnie zrobiłabym tak samo – też na pewno odwdzięczyłabym się wyświadczoną pomoc – dodaje aktorka.

Co takiego zrobiła bohaterka Agnieszki Sienkiewicz będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę w Jedynce, o godz. 20:25 w piątym odcinku serialu „Dziewczyny ze Lwowa”.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn