Edward Miszczak o zmianach w „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Love Island. Wyspa miłości”. Z programu nagle odeszła Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Ostatnie zmiany w Polsacie wywołały nie lada poruszenie w mediach. Głośno w szczególności było o odejściu z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego i zmianach dotyczących emisji programu „Love Island”. Nowy dyrektor programowy Polsat odniósł się do nich w wywiadzie.

Edward Miszczak o zmianach w „Twoja twarz brzmi znajomo” i „

Twoja twarz brzmi znajomo

Odejście Edwarda Miszczaka z funkcji dyrektora programowego stacji TVN było szokiem i wywołało nie lada zamieszanie. Natychmiast zaczęto plotkować, że zajmie miejsce „cesarzowej telewizji”, Niny Terentiew. Na ich potwierdzenie nie trzeba było długo czekać - 16 stycznia 2023 r. oficjalnie objął stanowisko dotąd piastowane przez Terentiew.

W ostatnim czasie zmiana dyrektora programowego Polsat nie była jedynym, co wywołało gorącą dyskusję w mediach. Głośno było o zmianach w „Twoja twarz brzmi znajomo”, z którym pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski. Zmiany dotknęły także program „Love Island. Wyspa miłości”.

W kuluarach dyskutowano, kto jest odpowiedzialny za ostatnie trzęsienia ziemi, jakie przeszły przez Polsat. Zdaniem wielu widzów i internautów, odpowiedzialny jest nikt inny, jak Edward Miszczak. Sam zainteresowany rzucił nieco światła na całą sprawę w wywiadzie udzielonym Piotrowi Witwickiemu z Interii, który cytuje m.in. serwis Teleshow.

Nie za wiele mogłem pozmieniać. Myślę, że ta wiosna jest ciągle bardziej wiosną mojej koleżanki Niny Terentiew niż moją. Bardzo liczę, że „Twoja twarz brzmi znajomo”, którą trochę odkurzyliśmy w ostatnim czasie, będzie miała swoich fanów. Nowe promosy są świetne - powiedział zaznaczając, że za odejściem Skrzyneckiej nie stały żadne prywatne animozje, przywołuje serwis.

Miszczak odniósł się również do przeniesienia formatu „Love Island. Wyspa miłości” na kanał TV4, który jego zdaniem ma ogromny potencjał. - Powinno nim szarpnąć. To jest dopiero pierwszy krok. Jeśli uda się uzyskać jakiś progres, to powinno dać impuls do rozwoju tej anteny - powiedział Edward Miszczak Witwickiemu.

Edward Miszczak o przyszłości Polsat

Nowy dyrektor w rozmowie przyznał, że „platformy streamingowe zmieniły model funkcjonowania telewizji”, a nowe miejsce pracy postrzega jako „morze możliwości”.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn