"Elif" odcinek 1135. Hümeyra chce poznać prawdę. Wypytuje ciotkę o plamę krwi na jej bluzce! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1135. streszczenie odcinka, w którym relacja Şafaka i Jülide zacznie się zmieniać. Wszystko przez obecność Tufana. Hümeyra zacznie wypytywać ciotkę o plamę krwi na jej bluzce. Czy Kiymet uda się z tego jakoś wybrnąć? Oto, co się wydarzy.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1135. W ŚRODĘ, 19.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1135.

Şafak nie może znieść obecności Tufana i własnej bezradności wobec poczynań mężczyzny. Jego rozgoryczenie przekłada się na relację z Jülide. Leman ma wyrzuty sumienia, że jej zachowanie negatywnie wpływa na Emirhana. Postanawia przeprosić chłopca. Asli i Birce nie mogą uwierzyć, że Melek wyszła na wolność i znowu mieszkają razem. Również Melek mimo odczuwalnej radości trudno się oswoić z nową rzeczywistością.

To wydarzy się w serialu pod koniec stycznia. Porwanie i zaręczyny! Zobacz więcej

Hümeyra próbuje dowiedzieć się od Kiymet, skąd plama z krwi na jej bluzce. Kobieta na poczekaniu wymyśla historyjkę o niegroźnym wypadku, jaki miała. Hümeyra przeprasza ciotkę za swoją podejrzliwość.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1135. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Oni już nie grają w tureckim serialu. Özge Yağız nie była pierwszaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Ciekawe czy niedoszła Haktanyrówna zatrudniłaby szpiega w charakterze osobistej służki czy wolałaby jakąś biedną duszyczkę, którą mogłaby pomiatać na prawo i lewo. Arzu nie miała takiego dylematu hihi. Birce podeszłaby do Perły podobnie co do lisicy, za plecami smarowałaby jej 4 litery, a osobiście to stawałaby na baczność. To śliski charakter, zoba jak tera przymila się do Wróblowej i księżniczki, a początkowo jak brechtała z Akima, aż dowiedziała się, że gość ma duże branie i wtedy się zakochała.

  19.01.2022 22:13
 • Maniek (gość)

  Pandzia pewnie nie zatrudniła by Goncy na służkę bo po jej mimice odczytała by, że jest cwana i bała by się, że ją okradnie i oszuka. Ciekawe jak by Birce zareagowała jak by Perła zarządzała holdingiem o której ta projektantka ma o niej bardzo niskie mniemanie.

  19.01.2022 15:38
 • Luk (gość)

  Ile tych odcinków jeszcze

  19.01.2022 11:48
 • ro (gość)

  Melek w swej anielskości nie chce denerwować Macide informacją, że to jej własna siorka jej bruździ. Miast tego mniejszym złem wydaje się, aby Madam np. dalej zatruwała sułtankę. Po tym jak Wróblowa oddała swój klejnot w ręce Keskinówny to już nie dziwi nic. Gra się toczy o miliony.

  19.01.2022 11:19
 • Goha (gość)

  Ale ta Melek jest domyślna. Mówi, że nie wie dlaczego jest prześladowana przez Kimet, która jest wstanie nawet skrzywdzić własną siostrę. To ma już odpowiedź.

  19.01.2022 08:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×