ellen pompeo

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" . Czy 18. sezon w ogóle powstanie? Ellen Pompeo wypowiedziała się na ten temat!

"Chirurdzy" to zdecydowanie jeden z najdłużej emitowanych seriali na świecie. Niektórzy fani zaczęli twierdzić, że najwyższa pora na zakończenie tej produkcji, szczególnie w sytuacji, w której większość członków pierwotnej obsady odeszła z serialu na przestrzeni lat. Czy sezon pokazujący walkę medyków z pandemią koronawirusa okaże się być ostatnim?

04.03.2021Chirurdzy

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" sezon 17. "Chirurdzy" walczą z koronawirusem! Wielki "powrót" jednego z uśmierconych bohaterów!

„Grey’s Anatomy: Chirurdzy” powracają na FOX z premierowym sezonem, w którym zobaczymy, jak lekarze ze szpitala z Seattle poradzą sobie z koronawirusem. W 17. sezonie na fanów czeka również miła niespodzianka, która dostarczy wielu emocji. A to wszystko w pierwszym odcinku, którego polska premiera już w środę 13 stycznia o godzinie 21:05!

11.01.2021Chirurdzy

Przeczytaj także:

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" sezon 15. Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial wracają po przerwie! Co się wydarzy w nowych odcinkach? [POLSKA DATA PREMIERY, GDZIE OGLĄDAĆ]

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Grey’s Anatomy: Chirurdzy". Znamy polską datę premiery nowych odcinków 15. sezonu serialu, który powraca na antenę po przerwie! Co się wydarzy w nowych epizodach najdłużej emitowanego w telewizji serialu medycznego?

10.01.2019Grey’s Anatomy: Chirurdzy

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×