elżbieta czabator

"Rolnik szuka żony". Szukali miłości w tv, a dziś? Tak potoczyły się losy uczestników 8. edycji programu. Co słychać u Eli, Kamili, Krzysztofa, Stanisława i Kamila?

"Rolnik szuka żony" - uczestnicy 8. edycji randkowego show TVP zapewnili telewidzom wielu niezapomnianych momentów. Wówczas kandydatów i kandydatki do swoich gospodarstw zaprosili: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil. Co się zmieniło u uczestników ósmej edycji popularnego randkowego show dla rolników? Sprawdźcie, jak potoczyły się ich losy.

10.05.2022Rolnik szuka żony

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" prywatnie. "Dworskie" życie Stanisława i wiejska sielanka instamatek. Tego nie zobaczycie w telewizji

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" zdobyli popularność, a swoim prywatnym życiem dzielą się teraz w sieci. Fani programu TVP bacznie obserwują ich poczynania w mediach społecznościowych. Jak na co dzień żyją bohaterowie "Rolnik szuka żony"? Co pokazują w internecie? Zobacz uczestników "Rolnik szuka żony" w prywatnej odsłonie.

30.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Elżbieta Czabator z Ryszardem pozdrawia fanów. To jego pierwszego odrzuciła w programie!

'Elżbieta Czabator za sprawą programu "Rolnik szuka żony" zyskała ogromną popularność, ale niestety nie znalazła miłości. Rolniczka odrzuciła część absztyfikantów - jako pierwszy odpadł Robert. Okazuje się, że mężczyzna chyba nie ma tego za złe Elżbiecie, gdyż ta dwójka właśnie zaskoczyła wszystkich fanów programu "Rolnik szuka żony"!

14.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Elżbieta znalazła w końcu miłość? Internauci dostrzegli na jej zdjęciu tajemniczego mężczyznę!

Elżbiecie z "Rolnik szuka żony" podczas trwania programu nie udało się znaleźć prawdziwej miłości. Za to znalazła spore grono fanów, którzy nieustannie jej kibicują w poszukiwaniach tego jedynego. Rolniczka udostępniła niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pojawia się sylwetka tajemniczego mężczyzny. Czyżby to był nowy ukochany Elżbiety?

09.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta Czabator ma piękną córkę! Wyglądają zniewalająco!

Jeżeli oglądaliście program "Rolnik szuka żony 8", to doskonale wiecie, kim jest Elżbieta Czabator. Takiej rolniczki ten program jeszcze nie widział! Poczynania pewnej siebie 56-latki były szeroko komentowane przez widzów. Co ciekawe, życie Elżbiety jest mocno komentowane również po programie! Gdy tylko pokazała swoją piękną córkę, to pod zdjęciem zaroiło się od komentarzy!

07.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Nikt nie pozostaje obojętny. Bohaterowie programu otwierają swoje domy i serca na osoby uciekające przed wojną

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" również są wstrząśnięci i poruszeni obecną sytuacją za naszą wschodnią granicą. Nie pozostali obojętni na los uciekających przed wojną ludzi i włączyli się do pomocy. Mobilizuje się m.in. Seweryn Nowak i Joanna Wielgosz. Kto jeszcze wyciągnął pomocną dłoń do osób z Ukrainy? Zobacz naszą galerię!

07.03.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×