Epic Drama w listopadzie 2022. Zwieńczenie serialu „Okręt”! Co jeszcze warto obejrzeć?

Listopad 2022 na antenie Epic Drama to przede wszystkim wielkie zwieńczenie cenionego serialu „Okręt”! Co jeszcze można oglądać na Epic Drama? Sprawdźcie!

Multimedia

LISTOPAD 2022 NA EPIC DRAMA

„Okręt 3”

Wiosna 1943 r. Robert Ehrenberg po raz kolejny wypływa na wyjątkowo trudną misję z bardzo młodym i niedoświadczonym dowódcą i takąż załogą. Ścigana przez żądnego zemsty brytyjskiego komandora Swinburne'a, załoga U-949 musi mieć więcej niż jednego asa w rękawie, aby oszukać śmierć. Tymczasem Hagen Forster jedzie do Lizbony, gdzie poznaje Klausa Hoffmanna, który nieoficjalnie pomaga US Navy nawiązać kontakt z marynarką wojenną Rzeszy poprzez swojego ojca, Wilhelma Hoffmanna — celem jest wcześniejsze zakończenie wojny. Córka Wilhelma, Hannie, utknęła w Kilonii, w pozbawionym miłości małżeństwie, a ograniczenia związane z jej sytuacją sprawiają, że żyje w stanie nieustannego zagrożenia.

OGLĄDAJ NA EPIC DRAMA

To prawdziwy hit Epic Drama! O czym jest serial?Zobacz więcej

„Panna Scarlet i komisarz”

Komisarz i Eliza widują się często; choć wciąż są tylko przyjaciółmi, stają się sobie bliżsi niż kiedykolwiek... Wydaje się, że wkrótce rozkwitnie między nimi romans. Jednak pomimo rosnącego uczucia Eliza i komisarz są zawodowymi rywalami, więc kiedy ona zostaje zatrudniona do zbadania starej sprawy, której on kiedyś nie zdołał rozwiązać, rodzi się problem: jeśli jej uda się to, co jemu się nie udało, to postawi go w złym świetle... Z drugiej strony Eliza nie chce odrzucić takiego zlecenia: czy zawsze musi się wycofywać, jeśli jej śledztwo dotyka spraw prowadzonych przez Wellingtona? Do tego dochodzi fakt, że oboje są uparci i doskonale wiedzą, jak wpływać na siebie nawzajem. A kiedy zaczynają pracować nad skomplikowaną sprawą morderstwa, okazuje się, że romans będzie musiał poczekać...

OGLĄDAJ NA EPIC DRAMA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×