Epic Drama w lutym 2021. Trzy fenomenalne premiery: "Panna Marple", "Biała Królowa", "Projekt Manhattan" w TV! Sprawdź, co jeszcze!

W lutym 2021 na kanale Epic Drama będzie się działo! Na ten miesiąc zaplanowano aż trzy premiery. Będzie coś dla miłośników historii i królewskich intryg w serialu "Biała Królowa", dla fanów Agaty Christie - "Panna Marple", a także dla wielbicieli tajemnic i naukowych odkryć w produkcji "Projekt Manhattan". Co jeszcze? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Luty 2021 na Epic Drama - "Biała królowa"

Jeśli jesteś fanem historii i lubisz seriale w stylu "Dynastii Tudorów" to zdecydowanie serial "Biała królowa", będący adaptacją powieści Philippy Gregory (autorki m.in. powieści „Kochanice króla”), przypadnie ci do gustu. To poruszająca opowieść o młodym królu Edwardzie, mistrzu manipulacji Lordzie Warwicku oraz trzech kobietach, które za pomocą spisków, manipulacji i uwodzenia trafiły na tron Anglii. W 1463 r. miłość między prostą dziewczyną z rodu Lancasterów a królem z rodu Yorków doprowadza do tajnego ślubu. Anglia ma nową królową — ale dwie kobiety zawiązują spisek, aby strącić ją z tronu.

Przejmujący dramat kostiumowy już w lutym na Epic Drama! W rolach głównych Rebecca Ferguson i Max Irons!Zobacz więcej

"Pani Marple"

W lutym polecamy również 1. sezon kryminalnego serialu „Panna Marple” (premiera w sobotę 6 lutego o godz. 21:30). To serial detektywistyczny, którego główną bohaterką jest tytułowa Pani Marple, bohaterka powieści Agaty Christie. Panna Marple ma niezwykle bystry, analityczny umysł — a przy tym czasami wydaje się, że wręcz przyciąga zbrodnie i morderstwa. Miejscowa policja, choć początkowo niechętna, szybko odkrywa, że jej wyjątkowe zdolności mogą być niezwykle pomocne. Panna Marple poprowadzi śledztwa w sprawach tajemniczej śmierci nielubianego pułkownika Luciusa Protheroe, zabójstwa dokonanego w pociągu czy ciała młodej kobiety znalezionego w bibliotece — a nawet morderstwa, do którego jeszcze nie doszło! Serial „Panna Marple” (tytuł oryginalny: „Agatha Christie’s Marple”) był realizowany w latach 2004-2013 i doczekał się sześciu sezonów. W Epic Drama przygoda rozpoczyna się od samego początku, odcinkiem o ciele znalezionym w bibliotece.

Zwłoki w bibliotece. Pani detektyw wyrusza na pomoc przyjaciółce JaneZobacz więcej

"Projekt Manhattan"

Koniec lutego to premiera 1. sezonu serialu "Projekt Manhattan" (premiera w czwartek 25 lutego o godz. 22:30), ukazującego fabularyzowaną wersję wydarzeń, które doprowadziły do powstania pierwszej bomby atomowej w Los Alamos w Nowym Meksyku. Śledzimy losy genialnych, choć niedoskonałych naukowców i ich rodzin, którzy próbują jakoś funkcjonować w świecie tajemnic i sekretów przenikających każdy aspekt ich codziennego życia. Charlie Issacs wraz z rodziną przybywa do Los Alamos i przekonuje się, jak wygląda życie ludzi pracujących nad najbardziej tajnym projektem na świecie. W ośrodku działają dwie, rywalizujące ze sobą grupy naukowców: jedną kieruje Reed Akley, drugą — Frank Winter. Żona Franka, Lisa — botanik — zaczyna coś podejrzewać, kiedy dostrzega, jak zmieniają się miejscowe rośliny…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×