Euro 2020. Christian Eriksen reanimowany na boisku, a w studiu TVP... rozważania o ewentualnej żałobie! Sylwia Dekiert tłumaczy się z wpadki

Chociaż Euro 2020 dopiero się rozpoczęło, to sobotni mecz Dania - Finlandia widzowie z pewnością zapamiętają na długo! W 43. minucie spotkania na boisko upadł piłkarz reprezentacji Danii, Christian Eriksen. Konieczna była reanimacja!

Multimedia

Christian Eriksen reanimowany na boisku, a w studiu TVP... rozważania o ewentualnej żałobie! Sylwia Dekiert tłumaczy się z wpadki

Na szczęście Christian Eriksen przeżył. Już oddycha samodzielnie i dochodzi do siebie w szpitalu. Gdy przerwano mecz, polscy widzowie mogli obejrzeć studio meczowe TVP, jednak to, co działo się w studiu, rozwścieczyło część widzów!

Wszystko za sprawą rozważań prowadzącej studio meczowe TVP, Sylwia Dekiert, która zastanawiała się, co stanie się w przypadku... żałoby! Widzowie nie mogli uwierzyć w to, że w czasie, gdy Christian Eriksen walczył o życie, w telewizji rozważa się na temat tego, co wydarzy się, gdy nie przeżyje!

Teraz Sylwia Dekiert odniosła się do swoich słów, gdzie zaznaczyła, że to był najtrudniejszy moment w jej karierze i przeprosiła. Dziennikarka napisała na Twitterze:

Przez 20 lat pracy nigdy nie miałam trudniejszego studia. Ch.Eriksen dochodzi do siebie i to jest najważniejsza informacja. Nie uśmierciłam go, więc nie rozumiem skali hejtu. Pytanie o żałobę na wypadek gdyby… faktycznie było niefortunne. Przepraszam. Bądźcie zdrowi, dobrej nocy

Plan transmisji na żywo wszystkich meczów. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej? Zobacz więcej

Opinie pod wpisem są podzielone. Część widzów na szczęście zrozumiała, że Sylwia Dekiert nie miała złych intencji, a prowadzenie studia w takich warunkach było ogromnym wyzwaniem.

Skala hejtu grubo przesadzona, ale nie można pisać, że było ok... wiadomo, że kwestia emocji, ale Pani Sylwia przeprosiła i bardzo dobrze - koniec tematu.

Olej temat, nikt nie miał trudniejszego studia. Łatwo oceniać.

Mylić się jest rzeczą ludzką i nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Dobrej nocy Napięty biceps

nie przejmuj sie, nieważne kto by tam usiadł miałby problem. Najlepiej było skwitować to ciszą i wyczekiwaniem dobrych wieści, ale telewizja rządzi się swoimi prawami.

Dopiero przed chwilą zobaczyłem wideo, wcześniej widziałem komentarze pod Pani adresem. Mówiła Pani o tym łamiącym się głosem, istotnie, zabrzmiało niefortunnie, ale proszę się nie przejmować, to mogło przerosnąć każdego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • kibic (gość)

  Pani Sylwio niech Pani trzyma się od piłki jak najdalej! To jest obca Pani dziedzina, na której Pani się po prostu nie zna, co jest widoczne. Jako piękna i niegłupia osoba może się Pani wykazywać się w innych dziedzinach.

  18.06.2021 18:17
 • blaze (gość)

  Ogladalam... faktycznie niefortunne to wszystko bylo, ale wydaje mi sie, ze ta nagonka nie jest w ogole adekwatna do sytuacji

  16.06.2021 08:25
 • iska (gość)

  w takich sytuacjach rozne przychodza czlowiekowi rzeczy na mysl, nie ma co tak krytykowac bo nie wiadomo jak my bysmy sie zachowali

  16.06.2021 08:18
 • Kjasiu (gość)

  Wypowiedź lekko kontrowersyjna jednak było to pytanie z rodzaju co by bylo gdyby ... Pani nikogo nie uznała za zmarłego tylko zapytała jaka by była reakcja gdyby stało się najgorsze. najważniejsze w tej sprawie jest ze zawodnik dochodzi do zdrowia i życzę jemu jak najszybszego powrotu do dobrej kondycji fizycznej i psychicznej zdrowia zdrowia

  13.06.2021 11:31
 • Adam (gość)

  I co takiego się w studiu wydarzyło??? Pajacu!!!

  13.06.2021 11:31
 • teodor (gość)

  ja bym moze zamowil msze , to byloby lepsze rozwiazanie

  13.06.2021 11:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×