Euro 2020. Jan Bednarek i jego narzeczona spodziewają się dziecka. Wiemy, jakiej będzie płci maleństwo polskiego stopera

Piękna para polskiego futbolu oczekuje potomka. Jan Bednarek i Julia Nowak są razem od dwóch lat. Okres pandemii udowodnił im, że nie tylko do siebie pasują, ale że mogą ze sobą spędzić całe życie.

Multimedia

Jan Bednarek i Julia Nowak będą mieli dziecko

Julia Nowak znalazła ukochanego przez Internet, będąc jeszcze w klasie maturalnej. Jan Bednarek grał już wówczas dla angielskiego klubu Southampton, więc początki ich znajomości obfitowały w rozmowy przez FaceTime. Teraz są razem już od dwóch lat, a piłkarz oświadczył się Julii na greckiej wyspie Mykonos. Mieszkają w Anglii:

Poszliśmy na kompromis. Bardzo chciałam studiować i prowadzić życie studenckie, ale nie udało się. Obecnie studiuję zaocznie i cieszę się, że mogę wspierać Janka. Bardzo dobrze nam się razem mieszka, lubimy grać w gry, więc można powiedzieć, że mam namiastkę studenckiego życia. Nie żałuję, że zrezygnowałam ze swoich planów. Jeśli mam jakąś sesję zdjęciową w Polsce, to wsiadam w samolot i lecę. Jak się chce, to wszystko można pogodzić - powiedziała Julia Nowak w wywiadzie dla Plejada.pl.

Miss Euro 2016 to piękność! Czy zobaczymy ją w tym roku na trybunach?Zobacz więcej

Obowiązkami domowymi dzielą się po równo. Lubią zwłaszcza wspólnie gotować.

W ciąży największy problem sprawiał Julii do tej pory ból pleców. Potrzebna była dwumiesięczna rehabilitacja pod okiem osteopaty. Narzeczeni są bardzo szczęśliwi, że będą mieli dziecko. Zwłaszcza Julia nie może się doczekać, kiedy wreszcie urodzi... córeczkę. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań, to poród ma być naturalny. Imię dziecka zostało już wybrane, ale pozostaje tajemnicą przyszłych rodziców.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×