"Europa da się lubić". Monika Zamachowska chce wrócić do starego nazwiska! Wybierze "Richardson" czy "Pietkiewicz"?

Maciej Witkowski
Maciej Witkowski
fot. Krystian Dobuszyński / polskapress
fot. Krystian Dobuszyński / polskapress
Monika Zamachowska ostatecznie potwierdziła, że jej związek ze Zbigniewem Zamachowskim jest już definitywnie zakończony. Gwiazda zapowiedziała także, że chce wrócić do dawnego nazwiska. Jakiego? Sprawdź!

Monika Zamachowska po 10 latach związku rozstała się z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Ich rozstanie miało bardzo burzliwy przebieg, a po internecie krążą plotki o tym, że aktor ma romans z Gabrielą Muskałą. Wszystko wskazuje zatem na to, że rozwód jest nieunikniony.

Do rozpadu swojego małżeństwa dziennikarka odniosła się w wywiadzie dla Wprost. - Właśnie rozpadło się moje małżeństwo. Dotarło do mnie, że to już koniec - stwierdziła. Zaznaczyła także, że do końca wierzyła, że uda się uratować ten związek, a decyzja o rozstaniu pochodziła od Zbigniewa Zamachowskiego.

Monika Zamachowska odniosła się także do kwestii swojego nazwiska. Gwiazda postanowiła, że po rozwodzie powróci do starego nazwiska. - Po rozwodzie mam zamiar wrócić do nazwiska „Richardson”, które jest doskonale pamiętane w kontekście mojego największego zawodowego sukcesu, czyli programu „Europa da się lubić” - oznajmiła.

Warto wspomnieć, że to nie jest panieńskie nazwisko dziennikarki. Ma je po swoim pierwszym mężu, amerykańskim dziennikarzu Willu Richardsonie, którego żoną była w latach 1995–2000. Jej panieńskie nazwisko brzmi bowiem "Pietkiewicz". Nie ulega jednak wątpliwości, że przez wiele lat była kojarzona z nazwiskiem "Richardson".

Źródło: przeAmbitni.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn