Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski ma utalentowanego ojca! Osiągnięcia Zdzisława Brzozowskiego robią wrażenie!

Rafał Brzozowski jest obecnie na ustach wszystkich. Ma to oczywiście związek z Eurowizją 2021, gdzie Rafał Brzozowski niestety nie zakwalifikował się do finału konkursu. Z całą pewnością kciuki za Rafała Brzozowskiego trzymała cała rodzina, w tym ojciec Zdzisław Brzozowski, którego osiągnięcia robią wrażenie! Zobaczcie, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego!

Multimedia

ZDZISŁAW BRZOZOWSKI - OJCIEC RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO - KIM JEST?

Rafał Brzozowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów i jednocześnie gwiazdor TVP, który jest twarzą programu "Jaka to melodia?. Chociaż Rafała Brzozowskiego znają chyba wszyscy Polacy, to jednak sam wokalista bardzo chroni swoją prywatność i niewiele mówi na swoje osobiste tematy.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Rafał Brzozowski rozstał się ze swoją partnerką, z którą był kilka lat, jednak sam zainteresowany nie komentował tego wydarzenia. Później przedstawiliśmy wam rodzeństwo Rafała Brzozowskiego, a teraz dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego!

Rafał Brzozowski ma dwóch młodszych braci. Są do siebie bardzo podobni! Czym się zajmują?Zobacz więcej

Nie jest tajemnicą, że przed laty Rafał Brzozowski trenował zapasy. Wokalista ukończył Akademię Wychowania Fizycznego, a jego sportową karierę przerwała kontuzja. Sport, a konkretnie zapasy, w Rafale zaszczepił jego ojciec Zdzisław, który również ukończył AWF i do dzisiaj z powodzeniem bierze udział w zawodach! W sieci można znaleźć relacje z różnych zawodów, a ponadto w 2019 roku Zdzisław Brzozowski został Mistrzem Świata Seniorów w zapasach w stylu wolnym w kategorii wagowej 100 kg! To robi wrażenie!

Zobaczcie, jak prezentuje się Zdzisław Brzozowski! Rafał to skóra zdarta z ojca?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×