Ewa Szykulska jest w rozsypce po śmierci męża. Przyjaciele martwią się o aktorkę: "Jej rozpacz po stracie ukochanego nie ma granic"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. Bujanowicz/AKPA
fot. Bujanowicz/AKPA
Ewa Szykulska pod koniec ub. straciła ukochanego męża. Zbigniew Pernej odszedł niespodziewanie, a aktorka nadal nie może pogodzić się z jego śmiercią. Jedna z dziennikarek twierdzi, że gwiazda polskich seriali jest w totalnej rozsypce.

Ewa Szykulska przechodzi bardzo trudny czas

Ewa Szykulska to ceniona polska aktorka, znana widzom m.in. z roli Joli z "Hydrozagadki" i Karen z "Pana Samochodzika". Ulubienica braci Kondratiuków oraz Juliusza Machulskiego w grudniu 2021 roku straciła ukochanego męża, Zbigniewa Perneja. Aktorka dopiero półtora miesiąca po pogrzebie poinformowała fanów o wielkiej stracie. -25 grudnia 2021 r. zmarł mgr inż. Zbigniew Pernej. Mój ukochany MĄŻ. Przez kilkadziesiąt lat ochraniał mnie miłością. Przy Nim czułam się bezpieczna i potrzebna. Jego pasją była praca. Był człowiekiem codziennej, bezinteresownej pomocy dla nas wszystkich. Jak wytrzymać Twoją nieobecność kochany? Twoja Ewa - mogliśmy przeczytać w nekrologu.

Zbigniew Pernej był drugim mężem Ewy Szykulskiej - inżynierem zajmującym się motoryzacją oraz byłym dyrektorem Polmozbytu w Warszawie. Aktorka poślubiła go po 17 latach związku. Para nie doczekała się potomstwa.

Odszedł po 44 latach wspólnego życia. W czwartek, 23 grudnia wyjechaliśmy wspólnie na spacer z naszym psem. Mąż kupił mi kwiaty na zbliżające się imieniny. W Wigilię miał bardzo rozległy zawał, to nie były sprawy covidowe. Zmarł przed świtem w Boże Narodzenie. Serduszko usnęło - wyznała w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz, z portalu Cozatydzien.tvn.pl.

W czerwcu 2022 roku, na blogu dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej, pojawił się niepokojący wpis. Znajoma aktorki twierdzi, że gwiazda jest w totalnej rozsypce i nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności.

Kiedy przedwcześnie odszedł zawalił się jej cały świat, a życie bez ukochanego męża wydaje się nie do zniesienia - czytamy na bloguOdquchni.pl.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn