fabienne wiśniewska

Choinki Jedynki 2022. Gwiazdy ruszyły do sztalug na pomoc innym! Viki Gabor, Ida Nowakowska z mężem i synkiem, Maciej Musiał, Michał Wiśniewski z córką Fabienne i inni

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym ruszają wszystkie wyjątkowe inicjatywy mające na celu pomoc innym. Jedną z takich inicjatyw są „Choinki Jedynki”, które w 2022 r. odbywają się po raz 21. Nie zabrakło tam gwiazd! Zobacz, jak gwiazdy ruszyły do sztalug by namalować obrazy, które zostaną zlicytowane, a cały dochód przekazany dla najbardziej potrzebujących.

04.12.2022Choinki Jedynki 2022

Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci, a w drodze jest już kolejne! Ile mają lat? Czym się zajmują pociechy lidera Ich Troje?

Michał Wiśniewski to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Chociaż zespół Ich Troje najlepsze lata ma za sobą, to Michał Wiśniewski wciąż cieszy się olbrzymią rozpoznawalnością, aczkolwiek najczęściej komentowane są jego kolejne związki oraz dzieci. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Ile mają lat? Prezentujemy Wam wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego!

05.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Jestem jaki jestem". Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny wyrosła na piękną kobietę! Zobaczcie, jak dorastała Fabienne Wiśniewska

Michał Wiśniewski to ikona polskiego show-biznesu. Jego kolejne małżeństwa i narodziny dzieci obserwowała cała Polska. Z małżeństwa z Mandaryną na świecie pojawiła się Fabienne Wiśniewska, która niedługo... będzie świętować 19. urodziny! Ale ten czas leci! Fabienne Wiśniewska wyrosła na piękną kobietę. Zobaczcie, jak dorastała!

16.07.2022Jestem jaki jestem

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×