"Familiada". Karol i Małgorzata Strasburgerowie planują drugie dziecko? Aktor stawia sprawę jasno. Tego chcą dla swojej córeczki!

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Karol i Małgorzata Strasburgerowie są dumnymi rodzicami Laury, która przyszła na świat w 2019 roku. Czy dziewczyna doczeka się rodzeństwa? Aktor w najnowszym wywiadzie zdobył się na szczere wyznanie. Czy myśli o powiększeniu rodziny?

Karol Strasburger po raz drugi zostanie ojcem?

Karol Strasburger od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie mogą oglądać go w "Familiadzie", a także w dwóch serialach: "Pierwszej miłości" oraz "M jak miłość". 75-letni aktor nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Obowiązków nie brakuje mu także w domu, gdzie czekają na niego żona i córka.

Karol i Małgorzata Strasburgerowie powiedzieli sobie "tak" w sierpniu 2019 roku. Niedługo później doczekali się córki. Gdy Laura przyszła na świat, gospodarz "Familiady" miał 72 lata. Czy dziś, jako 75-latek myśli jeszcze o powiększeniu rodziny?

Aktor w rozmowie z reporterką Jastrząb Post postawił sprawę jasno:

Wydaje mi się, że to już za dużo byłoby dobrego, bo jednak też o tym mówię, że wychowanie dziecka jest ogromnym wysiłkiem, tym bardziej obecnych czasach. Jeżeli dziecko ma mieć stworzone warunki wykształcenia, sportu, dobrej opieki medycznej, to myślę, że dla rodziców jest to duże wyrzeczenie. Na dwójkę to ja już nie, ja już wymiękam. To, co mamy nam wystarczy.

Strasburgerowie chcą, aby ich córeczka miała ich "od rana do wieczora":

Żeby nie było sytuacji, że mamy jeszcze jakieś inne zajęcia i zajmujemy się jakąś gromadką dzieci, nad którymi nie panujemy. Dość często tak jest, że rodzice mają dość dużo dzieci, a nie mają warunków na to, żeby te dzieci w sposób godny, właściwy, z pełnym zaangażowaniem i opieką rodziców, były z nimi bardzo blisko. Te dzieci gdzieś są, czasami nie wiadomo, gdzie one są, kto je wychowuje. Tu raz babcia, tu jakaś niania, bo rodzice nie mają czasu. Żeby mieć dużo dzieci, to trzeba dużo zarabiać. A jak się dużo zarabia, to ma się czas zajęty w związku z nim dla dzieci się go nie ma. Ten model jaki mamy mi absolutnie wystarcza i myślę, że mojej żonie również - dodał Strasburger.

W galerii publikujemy zdjęcia aktora z ukochaną. Prawda, że pięknie razem wyglądają?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn