"Farma". Kuba Wojnowski to niezły przystojniak. Tylko spójrzcie na te zdjęcia! Marcelina Zawadzka wpadła mu w oko

Adriana Słowik
Adriana Słowik
To on został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji reality-show "Farma". Kim jest Kuba Wojnowski?
To on został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji reality-show "Farma". Kim jest Kuba Wojnowski?
Kuba Wojnowski został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu "Farma". Co o nim wiemy? Przystojny 33-latek na co dzień mieszka w Norwegii, ale już myśli o powrocie do Polski. Na planie reality-show w oko wpadła mu Marcelina Zawadzka!

"Farma" - Kuba Wojnowski wygrał 1. edycję

"Farma"

Sześć tygodni temu jedenastu uczestników pojawiło się na opuszczonej farmie położonej w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej, aby przeżyć przygodę życia i zdobyć 100 tysięcy złotych oraz tytuł Super Farmera. Największą sympatię widzów zyskał zaś Kuba "Wojna" Wojnowski i to właśnie on został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu "Farma". Zwycięzca 1. edycji już pokazał, że ma wielkie serce i przekazał 15 tysięcy złotych ze swojej wygranej na dom dziecka.

Kuba Wojnowski „Wojna” - kim jest zwycięzca programu "Farma"?

Kuba Wojnowski „Wojna” ma 33 lata i jest barmanem. Pochodzi z Pionek pod Radomiem, ale od siedmiu lat mieszka w Oslo. Pracuje tam w prestiżowym hotelu. Zanim na stałe zamieszkał w Norwegii, pomieszkiwał i pracował w takich krajach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubaj), Francja czy Anglia. Myśli o powrocie do ukochanej ojczyzny. Od niedawna jest singlem i jak mówi „szuka jakości, nie bylejakości”. Lubi flirtować, jest otwarty na nowe znajomości, ale z natury jest raczej spokojny. Jest wesoły, ma dystans i lubi żartować. Kiedyś trenował sambo i brazylijskie jiu-jitsu. Wychowała go babcia, kiedy mama musiała wyjechać do pracy za granicę, i to ona wpoiła mu zasady dobrego wychowania, z których Kuba korzysta na co dzień.

Kuba Wojnowski podkochuje się w Marcelinie Zawadzkiej?

Marcelina od razu wpadła mi w oko. Jak mierzyć, to wysoko, a w jej przypadku jest w kim się podkochiwać! Jest przepiękną kobietą i od razu mi się spodobała. Zawsze jest uśmiechnięta, pozytywna, a lubię to u kobiet. Świetnie spędziliśmy czas na planie. Niestety wiem, że nie mam szans, bo Marcelina ma faceta... – powiedział Kuba w rozmowie z "Faktem".

Męski urok Kuby Wojnowskiego zapewnił mu grono fanek. Zobaczcie, w galerii jego prywatne zdjęcia. Myślicie, że Kuba zrobi karierę w polskim show-biznesie?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn