"Farma" odcinek 13. Drużyna Izy wygrała niezasłużenie? Widzowie oburzeni werdyktem Macieja Nowaka

Przez ostatnie dwa dni farmerzy przygotowywali produkty do sprzedaży na lokalnym targu – ryby, mięsa i przetwory. Choć głód dawał im się we znaki, wszystko bez wyjątku musiało trafić na sprzedaż. Uczestnicy musieli wykazać się ogromną siłą woli, bo od trzech tygodni ich żołądki marzą o czymś więcej niż tylko o warzywach z ogródka.

Multimedia

"Farma" odcinek 13. - co się wydarzyło?

Gdy jedzenie było gotowe, do dokończenia pozostał już tylko marketing: etykiety, szyldy, tabliczki i prezentacja wyrobów. Wiadomo - je się także oczami. Drużyny wymyśliły nazwę i slogan reklamujący przygotowane produkty.

W końcu na farmie zjawili się wyczekiwani goście – okoliczni mieszkańcy. Obie drużyny starały się zainteresować swoimi produktami jak największą rzeszę kupujących. Każdy z odwiedzających miał do wydania jeden pieniążek, tzw. „farmówkę”, mógł za nią kupić tylko jeden produkt z jednego stanowiska, dlatego najpierw odbyła się degustacja, a dopiero później przyszedł czas na zakupy. Żółci i zieloni robili wszystko aby ta moneta trafiła właśnie do nich. W namawianiu gości do zakupu lepsza okazała się drużyna Lolka. - Marketingowo polegliśmy na całej linii – przyznał Karol, niezadowolony z kierownictwa Izy.

Gorzkie zwycięstwo nieoczekiwanej rywalizacji. "Odeszła jedna z bardziej szczerych osób"Zobacz więcej

Gdy wydawało się, że wyrok zapadł i klienci wybrali swojego faworyta, na farmie pojawił się niespodziewany gość – Maciej Nowak, uznany krytyk kulinarny. Wizyta kucharza przyprawiła Izę o jeszcze szybsze bicie serca – To mój guru kulinarny! Ja w ogóle chyba się nie otrząsnę z tego. – stwierdziła. Ani żółci ani zieloni nie wiedzieli ile zarobili monet, jednak ta waluta na razie im się nie przyda… o zwycięstwie w zadaniu tygodnia zdecyduje gość specjalny.

Maciej Nowak ogłosił, że wygrała drużyna żółta pod wodzą Izy. W ramach nagrody Karol, Kinga, Monika, Zima i Iza są zwolnieni z wszelkich obowiązków aż do odwołania. Kolejną niespodzianką dla zwycięzców była impreza z muzyką z malucha i pizzą. Dla uczestników była to okazja do odstresowania się po tygodniu pełnym wyzwań. - Odwaliłam się jak szczur na otwarcie kanału. – oznajmiła zadowolona Kinga.

Widzowie nie zgadzają się z werdyktem krytyka. Na profilu programu w mediach społecznościowych znowu rozgorzała gorąca dyskusja. Oto niektóre z komentarzy (pisownia oryginalna):

Nie probowalam ale widac bylo ze wszyskim bardziej smakowaly przetwory chlopakow. Mieli wiecej rzeczy jadalnych

Nie wierzę w to 😱 to jakieś ustawione musiało być skoro najważniejsze składniki jak mięso i ryby spartaczyli

Zieloni powinni wygrać, popełnili mniej błędów - czytamy.

Jak długo drużyna Lolka będzie musiała zajmować się całą farmą? I jaką rolę odegra ilość zebranych podczas targu monet?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Xxd (gość)

  Tak drużyna Lolka lepsza brawo 😁

  21.02.2022 20:14
 • Okoń (gość)

  To są kpiny i program dla niedorozwiniętych.Większość ma dwie lewe ręce .Szkoda czasu pracy mają tyle że jeden to ogarnie

  04.02.2022 21:15
 • Tttt (gość)

  Ruda do domu do garów

  03.02.2022 21:18
 • gość (gość)

  1Jak widać cały program jest ustawiony i wiadomo kto go wygra ,2 ::krytyk smaku::co to za zawód??????. Od kiedy jedzenie się krytykuje (.gdzie jedzenie się wyrzuca do kosza 5 milionów ton),Co się stanie z jedzeniem grupy która nie wygrała// (czy będzie wyrzucone do kosza żeby się ktoś nie otruł) to są czyste kpiny, JEDZENIE TO JEST DAR BOŻY I NALEŻY SIĘ SZACUNEK, Program nie zachęca do oglądania zwłaszcza gdy w jedzeniu walają się włosy ,W kuchni włosy powinny być schowane pod chustką,,

  03.02.2022 15:32
 • Stachu (gość)

  Wszystko ustawione jest , zieloni byli lepsi a przegrali , RUDA won !

  03.02.2022 10:13
 • Niki (gość)

  To było pewne że wygrają .

  03.02.2022 09:38
 • XD (gość)

  Drużyna Lolka zdecydowanie lepsza!

  03.02.2022 07:57
 • Ssss (gość)

  Wcale się nie dziwie, też byliśmy pewni, że zieloni wygrają.

  03.02.2022 07:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×