"Farma" odcinek 6. Kinia odpadła z programu! Podpadła widzom i jest ostro krytykowana w sieci

Za nami 6. odcinek programu "Farma" i pierwsza eliminacja. Tytułową farmę musiała opuścić Kinia. Widzowie zgadzają się z decyzją uczestników. W sieci Kinia jest krytykowana za swoje zachowanie w programie.

Multimedia

"Farma" odcinek 6. - co się wydarzyło?

Po przegranym pojedynku to Kinia i Tomek stanęli przed perspektywą opuszczenia programu. Nominowani starali się zbudować przychylną sobie koalicję, ponieważ to do pozostałych uczestników należała decyzja kto zostanie i nadal będzie miał szansę na nagrodę główną, 100 tysięcy złotych. Farmerzy oddawali głosy anonimowo, zapisując na kartce imię uczestnika, którego chcą ocalić. Podczas wizyty Ilony i Marceliny wszystko stało się jasne. Jako pierwsza z programem pożegnała się Kinia, 34-letnia nauczycielka z Łodzi.

W komentarzach na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Uważam, że to słuszna decyzja, gdyż traktowała co niektórych jak swoich uczniów

całe szczęście że to ona odpadła - od początku nie zrobiła dobrego wrażenia

Zgadzam się z tą decyzją. Brawo Tomek! - czytamy.

Pierwszy pojedynek za nami! Emocje sięgają zenituZobacz więcej

Wieczór miał słodko-gorzki smak. Z jednej strony eliminacja, z drugiej uczta z deficytowych produktów. Zima dzięki wygranej w pojedynku otrzymał koszyk wypełniony kiełbasą i pieczywem. To zagwarantowało pierwszy od wielu dni posiłek, który zaspokoił tęsknoty mięsożerców. Farmerzy spędzili miły wieczór przy ognisku.

Jednak sielanka nie trwała zbyt długo, a nowy dzień przyniósł nowe konflikty... Tym razem poszło o poświęcanie czasu na makijaż, a nie pracę na rzecz grupy. Emocjonalna wymiana zdań między Kingą i Izą tylko uwydatniła wyraźny podział na dwa obozy: „młodych” i „starszych”. Konflikt próbował załagodzić Karol, który robi wszystko, aby zostać wybranym na nowego Farmera Tygodnia. Ku zaskoczeniu wszystkich mieszkańców na farmie pojawiła się Ilona i poinformowała, że nowego lidera nie wskaże grupa, a osoba opuszczająca program… czyli Kinia. Z listu, który uczestniczka napisała po swojej eliminacji farmerzy dowiedzieli się, że „władza” wędruje w ręce Moniki. Kampania wyborcza Karola zawiodła...

Po południu na farmę przyjechał rolnik Szymon z nowym zadaniem. Grupa może otrzymać 1 koguta i 14 kur, które dadzą im jajka, ale tylko wtedy, gdy własnoręcznie zbudują dla nich bezpieczny kurnik. Farmerzy bezzwłocznie zabrali się do pracy. Nowy dom dla kur rósł w oczach z minuty na minutę, tak samo jak drużyna spiskowców pod dowództwem Rafała.. „Obóz młodych” zdecydował, że w pierwszej kolejności chce pozbyć się najbardziej nielubianej rywalki, czyli Izy. Z jakim skutkiem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Hassan (gość)

  Beeeeee beeeeee beeeeee

  31.01.2022 02:49
 • Hassan (gość)

  Ona nie powinna dzieci uczyć, ryczy jak 5 latka, 0 charakteru, godności, masakra, dobrze że mam pelnoletnie dziecko bo bym do szkoły nie dał,.

  31.01.2022 02:48
 • Tea (gość)

  Nie znoszę takich bab,które wszędzie się wtrącają i narzucają swoje zdanie.Bardzo dobrze że odpadła.

  25.01.2022 03:43
 • Cecylka (gość)

  Iza od początku mnie się nie podobała. Absolutnie nie wzbudziła zaufania. Zimna, bezwzględna, podstępna. Wpływ na te cechy zapewne miał zawód, który wykonuje..... :( Po prostu nie podoba mi się.

  24.01.2022 22:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×