"Farma" odcinek 7. Rafał ma dosyć Izy? Widzowie nie mają o niej najlepszego zdania. "Wprowadza zamęt i konflikty"

Budowa kurnika i darcie pierza - za nami kolejny dzień na farmie. W 7. odcinku nowego reality show Polsatu pojawiła się szansa na polepszenie komfortu życia na farmie. Sprawdźcie, co wydarzyło się w gospodarstwie.

Multimedia

"Farma" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Po ponad tygodniu spędzonym na farmie mieszkańcy wiedzą już, co mają robić i obrządek idzie im coraz sprawniej. Atmosfera mimo to gęstnieje, tym bardziej, że uczestnikom będzie zaglądać w oczy widmo głodu. Śniadanie, chociaż wyjątkowo obfite, pozostawi u wszystkich lekki niesmak. Okazuje się, że nie wszyscy martwią się o to jak uda się wykarmić 12 osób przez resztę dni. Po krótkim spięciu między Kubą i Karolem dotyczącym racjonowania żywności, uszczypliwe uwagi wymieniają między sobą nawet dziewczyny.

Mocno podpadła widzom! To ona jako pierwsza odpadła z programuZobacz więcej

Nadzieja na pełny żołądek - i tym samym, na zażegnanie sporów – pojawiła się wraz z nowym zadaniem tygodnia, czyli budową kurnika. Zima, Tomek i Kuba starają się wykonać zadanie jak najlepiej, a pomaga im w tym deklarujący pełne zaangażowanie Karol. Uczestnicy uważają jednak, że 31-latek tylko dużo mówi, a mało robi..

Rafał przyznał, że boi się Izy. -Ja mam teraz większy lęk przed Izą niż przed krową - powiedział przed kamerą. Internauci twierdzą, że rudowłosa uczestniczka wprowadza zamęt i konflikty.

No przesadza Iza. Ta młodość ją tak denerwuje - zauważyła jedna z internautek.

Tego dnia pojawiła się jeszcze jedna szansa na polepszenie komfortu życia na farmie. Nowa konkurencja polegała na darciu pierza i wykonaniu poduszek dla wszystkich mieszkańców. Z zadaniem świetnie poradziła sobie Iza, Beata, Lolek i Gosia, która mimo uczulenia z zaangażowaniem pomagała grupie. Zostało to docenione przez nieprzychylne do tej pory koleżanki.
Niespodziewanie na farmie pojawiła się Ilona, która chce z pomocą Farmera Tygodnia „wyrwać kilka chwastów”.

Jakie sekretne przemyślenia na temat swoich rywali zdradzą uczestnicy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×