film

"Niewidzialna wojna" premiera. Anna Mucha gra nogą na czerwonym dywanie. Mama Patryka Vegi pozuje na ściance! Kto jeszcze się pojawił?

Patryk Vega, czyli kontrowersyjny reżyser takich hitów jak "Pitbull", "Botoks" czy "Kobiety mafii" nakręcił film o samym sobie. W Warszawie odbyła się premiera "Niewidzialnej wojny". Kto brylował na ściance? Wśród gwiazd nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, czyli Rafała Zawieruchy i Anny Muchy. Zobaczcie zdjęcia w galerii.

29.09.2022Niewidzialna wojna

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Polski dramat wraca i nadal szokuje. Oto wszystko, co o nim wiemy

Sprawa Tomka Komendy wstrząsnęła swego czasu całą Polską. Historia powróciła i uderzyła ze zdwojoną siłą przy premierze filmu Jana Holoubka "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Ta dwuletnia produkcja stopniowo zaczyna stopniowo zyskiwać popularność po raz kolejny. Dlaczego? Przypominamy wstrząsający film o ludzkim dramacie, który poruszył cały kraj.

21.09.202225 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Netflix - TOP 10 filmów w połowie września. Te produkcje zachwycają nas już teraz, co będzie pod koniec miesiąca? "Koniec drogi", "Broad Peak" i inne

Netflix co miesiąc zasypuje swoich widzów mnóstwem nowych produkcji. Dzięki temu praktycznie co tydzień można by robić nowe zestawienia TOP 10 filmów lub seriali na tej platformie. Sprawdziliśmy więc jakie filmy są najpopularniejsze na Netflixie w połowie września. Zobacz galerię i dowiedz się, co warto obejrzeć.

19.09.2022Ranking

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni WYNIKI. "Silent Twins" triumfuje! Maria Dębska w odważnej stylizacji. Nie straszna jej niska temperatura!

Właśnie zakończył się 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Już wszystko jest jasne. Najlepszym filmem festiwalu okazał się obraz "Silent Twins" w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. Oczy publiki były też skierowane na gwiazdy, które przybyły na galę zamknięcia. W tym na piękną Marię Dębską, która postawiła na odważną stylizację, którą jednocześnie udowodniła, że nie straszna jest jej niska temperatura!

17.09.202247. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

"Ania". Łzy po pokazie dokumentu o Ani Przybylskiej! Oliwia Bieniuk opowiedziała nam o swoich wrażeniach po seansie [TYLKO U NAS]

Podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, w specjalnej sekcji pozakonkursowych, zaprezentowano jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat, czyli film przybliżający historię życia Anny Przybylskiej pt. "Ania". Pierwszy publiczny seans produkcji zakończył się burzą oklasków oraz zapłakaną publicznością, która nie mogła powstrzymać emocji.

16.09.2022Ania

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×