Finałowy "Nasz nowy dom 18" w Trzeku, odcinek 264. Mieszkali w katastrofalnych warunkach. Wilgoć i pleśń była dosłownie wszędzie. Dzięki Katarzynie Dowbor znów mogą godnie żyć!

Za nami ostatni w tym sezonie, 264. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor i jej ekipa udali się do wsi Trzek, gdzie mieszka Pani Teresa z dwójką dzieci. Kobieta, która samotnie wychowuje swoje pociechy, mieszkała w domu, w którym przez wiele lat zbierała się wilgoć, pleśń i grzyby. O porządnym ogrzewaniu do tej pory mogli jedynie pomarzyć. Jednak to wszystko należy już do przeszłości. Zobaczcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" zmieniła ich życie!

Multimedia

"Nasz nowy dom" 18 w Trzeku. Mieszkali w katastrofalnych warunkach. Wilgoć i pleśń była dosłownie wszędzie. Dzięki Katarzynie Dowbor znów mogą godnie żyć!

Za nami 12. odcinek 18. sezonu programu "Nasz nowy dom". Ekipa Katarzyny Dowbor tym razem odwiedziła wielkopolski Trzek, gdzie mieszka Pani Teresa mieszka tu z dziećmi – siedmioletnią Zosia i jedenastoletnim Wojtkiem. Po rozstaniu z partnerem uzależnionym od alkoholu pani Teresa długo dochodziła do siebie. Wiedziała, że musi być silna dla dzieci.

Katarzyna Dowbor ma umowę z własnym synem. Nigdy nie będzie o tym rozmawiać z mediamiZobacz więcej

Wsparciem w układaniu życia od nowa okazali się pracodawcy pani Teresy, którzy umożliwili jej zaglądanie w ciągu dnia do domu i opiekę nad dziećmi. Jednak mimo stałej pracy, kobiecie nie udało się samodzielnie wyremontować domu. Zmieniony na kredyt dach już nie przeciekał, ale cały dom był nasiąknięty wodą, która lała się latami. Dom wymagał porządnego ogrzewania, a łazienka nigdy nie została ukończona. Dorastający Wojtek wymagał własnej przestrzeni do nauki, a Zosia chciała mieć miejsce do rozwijania swojego talentu plastycznego. Ekipa zabrała się do pracy z ogromnym zapałem, zarażona pozytywną energią tej ciepłej, serdecznej rodziny!

ZDJĘCIA DOMU PRZED I PO METAMORFOZIE W GALERII

Zobacz galerię

Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie z córką. Wyglądają jak siostry!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×