"Foodie Love". Smakowita produkcja od Isabel Coixet! Sprawdź, o czym będzie nowy serial HBO!

HBO Europe wyprodukuje nowy hiszpański serial pt. Foodie Love. Za scenariusz i reżyserię odpowiada siedmiokrotna zwyciężczyni nagrody Goi - Isabel Coixet, dla której będzie to debiut telewizyjny. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Multimedia

Filmografia Isabel Coixet obejmuje wiele głośnych filmów, w tym m.in. takie tytuły, jak Moje życie beze mnie (prezentowany podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie), Życie ukryte w słowach (film znalazł się w selekcji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji), Mapa dźwięków Tokio (pokazywany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes) oraz Księgarnia z marzeniami z Emily Mortimer i Billem Nighym w rolach głównych (w 2018 roku zdobył nagrodę Goi dla najlepszego filmu). Coixet, która ma na swoim koncie łącznie siedem nagród Goi, wiele międzynarodowych wyróżnień oraz filmy pokazywane na najbardziej prestiżowych festiwalach filmowych świata, wkracza teraz do świata telewizji, aby przedstawić widzom ośmioodcinkową produkcję zatytułowaną Foodie Love.

Jak przyznaje Isabel Coixet:

„Foodie Love” to połączenie moich dwóch pasji – zamiłowania do romansów i jedzenia. Dwoje bohaterów spotyka się, rozstaje i schodzi z powrotem podczas wyjątkowej podróży przez kawiarnie, bary i restauracje. To opowieść o miłości, jej braku, wątpliwościach i jedzeniu, o dwojgu nieśmiałych ludziach, którzy są silni, choć czasem cierpią lub są obojętni, ale starają się zrozumieć siebie nawzajem i dopasować do drugiej osoby. Każde miejsce, które pojawia się w serialu i wszystkie potrawy, które jedzą bohaterowie są prawdziwe. Ich historia to naturalnie fikcja zainspirowana wszystkimi knajpami, które odwiedziłam, daniami, których tam próbowałam i moimi prywatnymi doświadczeniami.

Netflix wyprodukuje serial na podstawie powieści Gabriela Garcii MarquezaZobacz więcej

Bohaterów serialu Foodie Love łączy ze sobą aplikacja mobilna, która kojarzy w pary miłośników jedzenia. Za jej sprawą dwoje trzydziestokilkulatków, mimo towarzyszących im wątpliwości wynikających z doświadczeń w ich poprzednich związkach, postanawia poznać się lepiej. W ciągu kilku randek będą musieli sprawdzić, czy zachwyt, jaki wzbudza w obojgu japoński owoc yuzu lub wspólna niechęć do kulinarnej pretensjonalności są wystarczające, aby stać się filarem długoterminowej relacji.

W serialu „Foodie Love” Isabel Coixet opowiada widzom o dwóch światach, które pochłaniają ją bez reszty. To uniwersalny przepis na sukces, a Isabel wnosi do niego swój indywidualny, wyrazisty styl, niezwykłą subtelność i wizję - podkreśla Miguel Salvat, który zlecił produkcję serialu dla HBO España.

Anna Próchniak zagrała jedną z głównych ról w nowym serialu BBC! Kiedy polska premiera spin-offu "The Missing"?Zobacz więcej

Serial Foodie Love zostanie wyprodukowany dla HBO Europe przez spółkę Miss Wasabi Films. Obowiązki producentów wykonawczych w imieniu HBO Europe pełnią Miguel Salvat, Steve Matthews i Antony Root. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku. Premiera serialu odbędzie się tego samego dnia we wszystkich krajach europejskich, w których dostępne jest HBO.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×