franciszek pieczka

„Ranczo”. Franciszek Pieczka na starych zdjęciach. Tak się zmieniał serialowy Gustlik! Jego śmierć była ciosem dla polskiego świata filmowego

Franciszek Pieczka był jednym z aktorów, który jeszcze za życia stał się legendą. Utalentowany, skromny, wybitny, genialny - to tylko część przymiotników, którymi można opisać postać niezapomnianego Gustlika z „Czterej pancerni i pies”. Żadne z tych określeń nie jest na wyrost! Choć Stacha Japycza z serialu „Ranczo” już nie ma wśród nas, my przypominamy, jak zmieniał się Franciszek Pieczka. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

04.12.2022Czterej pancerni i pies

Zmarli w 2022 roku. Jerzy Połomski, Witold Paszt, Franciszek Pieczka i inni. Wspominamy tych, którzy odeszli w 2022 roku

Koniec roku za pasem. Wspominamy tych, którzy odeszli w 2022 roku. Jerzy Połomski, Witold Paszt, Franciszek Pieczka, królowa Elżbieta II, Jerzy Trela, Jolanta Lothe, Barbara Krafftówna - oni zmarli w 2022 roku. W ostatnich miesiącach pożegnaliśmy mnóstwo znanych i cenionych osobistości ze świata filmu, muzyki czy sportu. W galerii wspomnijmy tych, których nie ma już wśród nas.

23.11.2022Zmarli w 2022 roku

Wszystkich Świętych. Na ich pogrzeby przybyły tłumy. Jolanta Lothe, Jerzy Trela, Franciszek Pieczka, Natalia Madejczyk i inni. Tak wyglądały ostatnie pożegnania tych, którzy odeszli w 2022 roku

W ostatnich miesiącach musieliśmy pożegnać wiele sławnych osobistości. Jolanta Lothe, Jerzy Trela, Franciszek Pieczka, Natalia Madejczyk, czy Jerzy Urban - to oni zmarli w 2022 roku. Ich śmierć wstrząsnęła niemal całym krajem, a na ich pogrzeby przybyły tłumy. Z okazji Wszystkich Świętych przypominamy, jak wyglądały ostatnie pożegnania znanych i cenionych, którzy zmarli w ciągu ostatnich miesięcy.

01.11.2022Wszystkich Świętych 2022

"Czterej pancerni i pies". Pogrzeb Franciszka Pieczki. Znana jest data i szczegóły pożegnania wybitnego aktora

Franciszek Pieczka jeszcze za życia był ikoną i wzorem dla wielu aktorów młodszego pokolenia. Cechował się wielką charyzmą i niezwykle ujmującą osobowością. Informacje o jego śmierci były dla wielu druzgocące. Rodzina i bliscy Franciszka Pieczki podali datę i szczegóły pogrzebu niezapomnianego Gustlika z serialu "Czterej pancerni i pies".

27.09.2022Czterej pancerni i pies

Maciej Musiał wspomina Franciszka Pieczkę. Pokazał wzruszający list, który otrzymał przed laty od cenionego aktora

Śmierć Franciszka Pieczki zasmuciła niemalże wszystkich, którzy tego życzliwego i wspaniałego aktora znali. Wielu znanych aktorów żegnało go w mediach społecznościowych. Jedną z tych osób jest Maciej Musiał, który grał z Franciszkiem Pieczką w serialu "Ranczo" oraz w "Hotel pod żyrafą i nosorożcem". Pokazał list od Pieczki, który przechowuje od lat.

26.09.20221899

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×