Gala Człowiek Roku „Wprost” 2022. Ida Nowakowska z mężem i Irena Santor w doskonałej formie! Kto jeszcze się pojawił?

Za nami Gala Człowiek Roku „Wprost” 2022. Wydarzenie swoją obecnością uświetniło wiele gwiazd oraz osobowości telewizyjnych, w tym m.in. Ida Nowakowska, która pojawiła się razem z mężem. Spojrzenia wszystkich jednak skierowane były na Irenę Santor, która może pochwalić się doskonałą formą! Kto jeszcze się pojawił? Sprawdźcie.

Multimedia

Ida Nowakowska z mężem i Irena Santor w doskonałej formie! Kto jeszcze się pojawił?

Rozdanie nagród Człowiek Roku „Wprost” 2022 za nami! Wyróżnienia trafiły do osób, które mają największy wpływ na naszą rzeczywistość gospodarczą, społeczną oraz polityczną. Nagroda Człowieka Roku „Wprost” przyznawana jest od 1991 roku. Wówczas jej laureatem został Leszek Balcerowicz.

W 2022 roku Nagroda Człowieka Roku „Wprost” powędrowała do Mariusza Błaszczaka, wicepremiera oraz ministra obrony narodowej. Jak czytamy na wprost.pl:

To dzięki jego staraniom polska armia awansowała do ścisłej dwudziestki prestiżowego rankingu Global Firepower, największych potęg militarnych na świecie. Holenderska prasa pisze o Polsce jako nowym supermocarstwie militarnym Europy, a niemiecki „Die Welt” mówi o polskiej armii jako tej najsilniejszej na całym kontynencie.

Tłum gwiazd na premierze. Jolanta Fajkowska z mężem, Edward Miszczak i wielu innychZobacz więcej

Wyróżnienia otrzymali także Wołodymyr Zełenski oraz Antony Blinken.

Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd oraz osobowości medialnych. Wszystkich swoją formą zachwyciła Irena Santor. Pojawili się także m.in. Ida Nowakowska z mężem, Dariusz Szpakowski, Adam Niedzielski czy Ewa Błaszczyk.

Zobaczcie zdjęcia z gali Człowiek Roku „Wprost” 2022

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×