Gala Mistrzów Sportu 2022

Przeczytaj także:

"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska mieszka w przepięknej willi zaprojektowanej przez męża architekta. Zobacz, jak wygląda jej dom w Radziejowicach!

Justyna Steczkowska dom. Słynna wokalistka mieszka w przepięknej willi w Radziejowicach, którą zaprojektował jej mąż, architekt Maciej Myszkowski. Artystka uwielbia przestrzeń i naturę. W jej podwarszawskiej rezydencji króluje biel, jest też ogromny ogród, w którym gwiazda chętnie odpoczywa. Zobaczcie stylową willę Justyny Steczkowskiej.

04.08.2022The Voice of Poland

Opole 2022. Leon Myszkowski ocenia współpracę z Justyną Steczkowską. "Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik"

Leon Myszkowski to syn gwiazdy - Justyny Steczkowskiej. Talent i smykałkę do muzyki odziedziczył po mamie i coraz śmielej stawia kroki w show-biznesie. Obecnie jest zajęty promocją nowego utworu, w którego tworzenie zaangażowana była sama Justyna Steczkowska. Reporterka Telemagazyn.pl podczas konferencji TVP Opole 2022 miała okazję zapytać, jak Leon Myszkowski ocenia współpracę z Justyną Steczkowską. Gwiazda odpowiedziała również na zarzuty, jakoby śpiewała z playbacku!

18.06.2022Opole 2022

"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska przygotowuje się do ślubu? Różnica wieku ma nie być żadną przeszkodą

Justyna Steczkowska nie posiada się z radości, ponieważ jej najstarszy syn Leon Myszkowski od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochany. W swoich mediach społecznościowych pociecha gwiazdy chętnie udostępnia materiały ze swoją wybranką Ksenią. Jego ukochana nie kryje się z tym, że chciałaby już stanąć na ślubnym kobiercu. Według medialnych doniesień, niedługo możemy się spodziewać ślubu zakochanej pary.

22.04.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland". Steczkowska wcale się nie zmienia! Gwiazda zbliża się do pięćdziesiątki, ale od lat wygląda rewelacyjnie. Powala wyglądem na scenie, w ogrodzie, w sypialni...

Justyna Steczkowska to niewątpliwie jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek. Ostatnio widzowie mogli ją zobaczyć w fotelu jurorki programu "The Voice of Poland". Trzeba przyznać, że piosenkarka nadal wygląda rewelacyjnie! Nie widać po niej, że w przyszłym roku będzie obchodziła 50. urodziny.

03.12.2021The Voice of Poland

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×