galeria

Joanna Racewicz kiedyś i dziś. Za to, jak się zmieniła spadła na nią lawina krytyki. W kilku zdaniach zgasiła hejterów! "Mam w sobie więcej plastiku, niż martwy wieloryb"

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Od jakiegoś czasu Joanna Racewicz coraz częściej pojawia się na przeróżnych imprezach, gdzie da się zauważyć, że przeszła ogromną metamorfozę! Twarz 48-letniej dziennikarki nie wygląda jak kilkanaście miesięcy temu. To z kolei sprowokowało nieprzyjemne komentarze, z którymi spotyka się w sieci. Postanowiła w mocnych słowach się do nich odnieść.

23.09.2022Polsat News

"Klan" stracił wielu wspaniałych aktorów. Zygmunt Kęstowicz, Kazimiera Utrata, Agnieszka Kotulanka. Z kim jeszcze musieliśmy się pożegnać?

"Klan" to serial znany przez niemal wszystkich Polaków. Losy bohaterów tej kultowej telenoweli śledzimy od 1997 roku. Produkcja TVP doczekała się już ponad 4000 odcinków. W tym czasie poznaliśmy wiele postaci. Części aktorów, którzy się w nie wcielali, już z nami nie ma. W galerii przypominamy, z którymi artystami musieliśmy się pożegnać.

23.09.2022Klan

Największe metamorfozy polskich gwiazd. Małgorzata Kożuchowska mocno skróciła włosy. Viki Gabor została blondynką?

Kobiety kochają eksperymentować ze swoim wyglądem. A jednym z elementów, który wyjątkowo bardzo potrafi zmienić wizerunek każdej z nich, są włosy. Także celebrytki od czasu do czasu chcą się pokazać w innej odsłonie. W ostatnim czasie zmian w wyglądzie dokonały Małgorzata Tomaszewska i Viki Gabor - a przynajmniej tak sugerowały w mediach społecznościowych. Które gwiazdy przeszły najbardziej spektakularne metamorfozy?

23.09.2022Ranking

Tego mogliście nie wiedzieć! Uczestnicy "Sanatorium miłości" zdradzili kulisy programu. Ile zarobili?

"Sanatorium miłości" to program TVP, który już od kilku sezonów cieszy się świetną oglądalnością i uznaniem widzów. Redakcji serwisu Telemagazyn.pl udało się porozmawiać z kilkoma seniorami o kulisach tego popularnego formatu. Co nam zdradzili? Jak kuracjusze wspominają swoją telewizyjną przygodę? O co mają żal do produkcji? Tych rzeczy mogliście nie wiedzieć o "Sanatorium miłości".

23.09.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×