"Gierek". Klaudia Halejcio się zaręczyła! Aktorka ogłosiła radosną nowinę podczas konferencji SuperHit festiwalu

Od pewnego czasu w mediach pojawiły się doniesienia o rzekomych zaręczynach Klaudii Halejcio z jej partnerem Oskarem Wojciechowskim. Podczas konferencji SuperHit festiwalu, aktorka w rozmowie z "Pomponikiem" potwierdziła, że pierścionek, który od pewnego czasu znajduje się na jej palcu, jest prezentem zaręczynowym od ukochanego.

Multimedia

Historia miłości Klaudii Hajelcio

Klaudia Hajelcio jest świetnie znana telewidzom za sprawą ról w serialach takich jak "Złotopolscy", czy "Pierwsza miłość". Jej ostatnią rolą była postać sekretarki w głośnym filmie "Gierek" z 2022 roku.

Prywatnie aktorka od 2020 roku jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. W czerwcu 2021 roku na świat przyszła córeczka zakochanej pary Nel. Od pewnego czasu w sieci pojawiały się doniesienia sugerujące, że Klaudia Halejcio się zaręczyła. Jeszcze do niedawna aktorka nie komentowała sprawy. Wszystko się zmieniło na niedawnej konferencji prasowej SuperHit festiwalu.

Żyje jak księżniczka w domu za 9 mln! Wnętrze zapiera dech w piersiach - wszędzie marmury! Zobacz więcej

Klaudia Halejcio się zaręczyła!

Ostatnio Klaudia Halejcio relacjonowała w swoich mediach społecznościowych swój pobyt na egzotycznych wakacjach, na które udała się wraz ze swoim partnerem. Wówczas fani gwiazdy zwrócili uwagę na to, że na jej palcu pojawił się pokaźnych rozmiarów pierścionek, sugerując tym samym, że aktorka mogła się zaręczyć. Wówczas sama zainteresowana zbywała temat, twierdząc, że to stara biżuteria. Jednak jak informuje serwis "Pomponik", aktorka potwierdziła w rozmowie z ich reporterem, że faktycznie się zaręczyła z Oskarem Wojciechowskim i szykuje się do ślubu.

Klaudię Halejcio będzie można zobaczyć już w najbliższy weekend, 20-22 maja na antenie telewizji Polsat i Polsat News, gdzie poprowadzi kulisy z gwiazdami SuperHit Festiwalu. Wystąpi również w specjalnym, dedykowanym festiwalowi poranku w Polsat News.

Zobacz galerię

Big Boy w ogniu krytyki bliźniaczki z programu. Co takiego zrobił?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×