"Gliniarze" odcinek 726. Porwanie niemowlaka ujawnia brudną przeszłość jego rodziców. Detektywi uratują je na czas? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Gliniarze" co się wydarzy w 726. odcinku. Porwane zostaje niemowlę i szybko się okazuje, że rodzice kryją przed policjantami ważne informacje, a ich przeszłość nie jest krystalicznie czysta. Uda się uratować na czas niewinne dziecko?

Multimedia

"Gliniarze" odcinek 726. w czwartek 29.09.2022 o godzinie 17:00 w telewizji Polsat!

Zostaje porwane niemowlę. Szybko okazuje się, że rodzice ukrywają przed policją niektóre fakty, a na jaw wychodzą szokujące informacje o ich przeszłości. Porywacze domagają się okupu, na który rodziców nie stać. Czy uda się uratować porwane dziecko, zanim stanie mu się krzywda?

Ponad 6 milionów widzów śledzi losy śledczych! Nowy sezon hitem!Zobacz więcej

"Gliniarze" o czym jest serial?

Zobacz galerię

"Gliniarze" to niezwykle lubiany polski serial paradokumentalny o tematyce kryminalnej, emitowany od 29 sierpnia 2016 na antenie Polsatu. Opowiada o grupie detektywów, którzy za pomocą najnowszej technologii i własnych instynktów rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne. Oprócz pracy, często muszą zmagać się z problemami w życiu prywatnym i mocno buzującymi emocjami.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×