"Gliniarze". Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska razem w serialu! Zobacz, jak ukochana przystojnego aktora poradziła sobie przed kamerą

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. materiały prasowe Polsat
fot. materiały prasowe Polsat
Piotr Mróz, gwiazda „Gliniarzy” i czarny koń bieżącej edycji „Tańca z Gwiazdami”, zagrał w hitowej produkcji Polsatu ze swoją dziewczyną! Zobaczcie nową postać w serialu „Gliniarze”, którą gra Agnieszka Wasilewska! Mamy scenę z serialu!

Nowe odcinki serialu „Gliniarze” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 tylko w Polsacie!

Agnieszka Wasilewska co tydzień w poniedziałek pojawia się na widowni „Tańca z gwiazdami", by z bliska wspierać swojego ukochanego – Piotra Mroza. W jednym z odcinków show wystąpiła u jego boku, tańcząc pełną namiętności i zmysłowości rumbę. To jednak nie wszystko! Kilka dni temu piękna modelka wystąpiła w 613. odcinku serialu „Gliniarze”.

Zobaczcie, jak sobie poradziła u boku ukochanego!

Jak Piotr Mróz, który jest faworytem w walce o Kryształową Kulę, wspomina pracę z ukochaną na planie "Gliniarzy"?

Aga zagrała w „Gliniarzach” dziewczynę, z którą spotkałem się na randkę. Powiem szczerze, że stresowałem się tego dnia bardziej niż ona. Aga na planie czuła się jak ryba w wodzie - pewna siebie i naturalna w tym, co robiła. A ja bałem się za siebie i za nią - po prostu zależało mi, żeby to bardzo dobrze wyszło. Na szczęście wszystko się udało, zagraliśmy bardzo fajnie i reżyser był zadowolony. Mega fajne doświadczenie! – zdradza Piotr Mróz.

W galerii możecie sprawdzić, jak wygląda ukochana aktora, który już w najbliższy poniedziałek o godz. 20:05 w „Tańcu z Gwiazdami”, razem z taneczną partnerką Hanną Żudziewicz, będzie walczył o udział w finale tanecznego show!

Półfinalowy odcinek 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwizdami” w poniedziałek 18 października o godzinie 20:05 w Polsacie!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn