"Gliniarze". Piotr Mróz zostanie ojcem bliźniaków? Aktor opowiedział nam o swoich planach na przyszłość. Wiadomo, kiedy weźmie ślub z Agnieszką Wasilewską! [TYLKO U NAS]

Piotr Mróz, który wciela się w postać Kuby Roguza w "Gliniarzach", niedawno oświadczył się swojej narzeczonej. Teraz snuje on poważne plany na przyszłość. W rozmowie z Telemagazynem aktor postanowił się nimi podzielić. Zdradził, kiedy planuje poślubić Agnieszkę Wasilewską, a także opowiedział o tym, jak może u niego wyglądać kwestia związana z potomstwem.

Multimedia

Piotr Mróz przebojem wdarł się do polskiego show-biznesu, wygrywając 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Jego taneczną partnerką była Hanna Żudziewicz, która ogłosiła niedawno, że jest w ciąży! W finale pokonali Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz i Rafała Maseraka. Gwiazdę serialu serialu "Gliniarze" co tydzień na widowni wspierała ukochana, Agnieszka Wasilewska, której niedawno aktor z powodzeniem się oświadczył!

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska prezentują wyrzeźbione ciała na bajecznych wakacjach! Para jak z obrazkaZobacz więcej

Piotr Mróz zostanie ojcem bliźniaków!? Aktor opowiedział nam o swoich planach na przyszłość

Okazuje się, że Piotr Mróz wyjątkowo poważnie podchodzi do kwestii związanych ze ślubem, a także założeniem rodziny. Podczas ostatniej imprezy promującej nowy sezon serialu "Gliniarze", aktor postanowił nam opowiedzieć o swoich planach na najbliższą przyszłość. Okazuje się, że zwycięzca 12. edycji "Tańca z gwiazdami" już za dwa lata planuje ożenić się ze swoją wybranką. Wcześniej jednak planuje wprowadzić się z nią do nowego mieszkania.

Wydaje mi się, że to [ślub - przyp. red.] wydarzy się w przeciągu dwóch lat [...] Niedługo będziemy odbierali klucze od mieszkania, chcemy sobie przyszykować mieszkanie, stworzyć taki dom, gniazdko i później będziemy planowali ślub - wyznał Piotr Mróz w rozmowie z Telemagazynem.

Aktor opowiedział również o tym, że pragnie założyć rodzinę i widzi się w roli ojca. Co ciekawe, w swoich przewidywaniach związanych z liczbą potomstwa, Piotr Mróz stwierdził, że wysoce prawdopodobne jest, że wraz ze swoją partnerką będą mogli doczekać się bliźniaków. Wszystko za sprawą tego, że pochodzi on z rodziny, w której odsetek bliźniaczych ciąż jest wyjątkowo wysoki. Aktor przy okazji zdradził, że sam posiada brata bliźniaka, który niedawno został ojcem!

Ja mam brata bliźniaka [...] Bardzo dużo bliźniaków rodzi się w naszej rodzinie. Teraz mojemu bratu bliźniakowi urodziła się córka, ale jako jedynaczka. Nie mam pewności, czy jeżeli dojdzie do poczęcia, to w moim przypadku nie będzie to ciąża bliźniacza - zdradził naszemu serwisowi Piotr Mróz.

Poniżej można obejrzeć pełną rozmowę z gwiazdą "Gliniarzy" na temat jego planów na przyszłość

Zobacz galerię

Ewelina Ruckgaber opowiedziała o swojej relacji z Piotrem Mrozem. "Widzowie nie są głupi i to widzą"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    gratuluję, bardzo go lubię.

    30.07.2022 14:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×