"Gliniarze". Piotr Mróz zostanie ojcem bliźniaków? Aktor opowiedział nam o swoich planach na przyszłość. Wiadomo, kiedy weźmie ślub z Agnieszką Wasilewską! [TYLKO U NAS]

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Piotr Mróz, który wciela się w postać Kuby Roguza w "Gliniarzach", niedawno oświadczył się swojej narzeczonej. Teraz snuje on poważne plany na przyszłość. W rozmowie z Telemagazynem aktor postanowił się nimi podzielić. Zdradził, kiedy planuje poślubić Agnieszkę Wasilewską, a także opowiedział o tym, jak może u niego wyglądać kwestia związana z potomstwem.

Piotr Mróz przebojem wdarł się do polskiego show-biznesu, wygrywając 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Jego taneczną partnerką była Hanna Żudziewicz, która ogłosiła niedawno, że jest w ciąży! W finale pokonali Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz i Rafała Maseraka. Gwiazdę serialu serialu "Gliniarze" co tydzień na widowni wspierała ukochana, Agnieszka Wasilewska, której niedawno aktor z powodzeniem się oświadczył!

Piotr Mróz zostanie ojcem bliźniaków!? Aktor opowiedział nam o swoich planach na przyszłość

Okazuje się, że Piotr Mróz wyjątkowo poważnie podchodzi do kwestii związanych ze ślubem, a także założeniem rodziny. Podczas ostatniej imprezy promującej nowy sezon serialu "Gliniarze", aktor postanowił nam opowiedzieć o swoich planach na najbliższą przyszłość. Okazuje się, że zwycięzca 12. edycji "Tańca z gwiazdami" już za dwa lata planuje ożenić się ze swoją wybranką. Wcześniej jednak planuje wprowadzić się z nią do nowego mieszkania.

Wydaje mi się, że to wydarzy się w przeciągu dwóch lat Niedługo będziemy odbierali klucze od mieszkania, chcemy sobie przyszykować mieszkanie, stworzyć taki dom, gniazdko i później będziemy planowali ślub - wyznał Piotr Mróz w rozmowie z Telemagazynem.

Aktor opowiedział również o tym, że pragnie założyć rodzinę i widzi się w roli ojca. Co ciekawe, w swoich przewidywaniach związanych z liczbą potomstwa, Piotr Mróz stwierdził, że wysoce prawdopodobne jest, że wraz ze swoją partnerką będą mogli doczekać się bliźniaków. Wszystko za sprawą tego, że pochodzi on z rodziny, w której odsetek bliźniaczych ciąż jest wyjątkowo wysoki. Aktor przy okazji zdradził, że sam posiada brata bliźniaka, który niedawno został ojcem!

Ja mam brata bliźniaka Bardzo dużo bliźniaków rodzi się w naszej rodzinie. Teraz mojemu bratu bliźniakowi urodziła się córka, ale jako jedynaczka. Nie mam pewności, czy jeżeli dojdzie do poczęcia, to w moim przypadku nie będzie to ciąża bliźniacza - zdradził naszemu serwisowi Piotr Mróz.

Poniżej można obejrzeć pełną rozmowę z gwiazdą "Gliniarzy" na temat jego planów na przyszłość

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn