"Gliniarze" sezon 13. Skomplikowane śledztwa i nowe zagadki kryminalne. Wiemy co się wydarzy w serialu po wakacjach! [CO SIĘ WYDARZY?]

"Gliniarze" wracają na ekrany pod koniec sierpnia z 13. sezonem. Produkcja zapowiada wiele wrażeń i nowych zagadek do rozwiązania. Na bohaterów czeka dużo zawirowań nie tylko natury zawodowej.

Multimedia

"Gliniarze" już od 29.08.2022 w telewizji Polsat

Już od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie startuje 13. sezon hitowego serialu „Gliniarze”. Silne emocje gwarantowane! A wszystko za sprawą fascynujących bohaterów serialu, dzięki którym produkcja nie ma sobie równych! Widzowie kochają „Gliniarzy”, co potwierdzają wyniki oglądalności. Średnia widownia wiosennych odcinków wyniosła 1,31 mln widzów, a Polsat w paśmie nadawania serialu jest liderem rynku telewizyjnego. Najlepsi „Gliniarze” w Polsce nie zawiodą jesienią! Pomimo grożącego im niebezpieczeństwa znowu nie zawahają się stanąć do walki z najgroźniejszymi przestępcami. Sprawy dużego kalibru to codzienność „Gliniarzy”! Jak sobie z nimi poradzą w nadchodzącym sezonie?

Magda prawie mdleje z bólu, a Jakub poznaje swoje wyniki badań. Nowy sezon będzie obfitował w tragedie? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Detektywi Centralnego Biura Policji: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Ewa Berg (Charlotta Zielińska) wspomagani przez swoich współpracowników i przełożonych znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami. Dzięki nim czeka nas potężna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych oraz mnóstwo dynamicznych akcji policyjnych. Czy wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji w nowej serii „Gliniarzy”? Przekonamy się od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00 w Polsacie.

Michał walczy o życie na sali operacyjnej, a Piotrek rozstanie się z MiłkąZobacz więcej

Wśród obsady 13. serii hitowego serialu Polsatu występują m.in.: Piotr Mróz, Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Charlotta Zielińska, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski, Lea Oleksiak, Łukasz Strzałka i Przemysław Saleta. Producentem „Gliniarzy” jest Outset Films.

W galerii publikujemy streszczenia pierwszych, premierowych odcinków

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×