„Gliniarze" sezon 14. Natalia dostaje niepokojące sms-y od stalkera. Krzysiek zostaje zakładnikiem gangsterów! [CO SIĘ WYDARZY?]

„Gliniarze" powracają z sezonem 14. już 27.02! Co się wydarzy w pierwszym odcinku nowej serii? Krzysiek infiltruje grupę przestępczą, lecz zostaje zdemaskowany. Gangsterzy wykorzystują go jako zakładnika. Natalia dostaje niepokojące sms-y od kogoś, kto doskonale zna jej życie prywatne. Ma stalkera?

Multimedia

„Gliniarze" sezon 14. startuje już 27.02.2023!

Nowy sezon serialu „Gliniarze" już za rogiem! Co się wydarzy w pierwszym, 763. odcinku nowej serii?

W pierwszym odcinku premierowej serii "Gliniarzy": Policjanci CBP od dłuższego czasu infiltrują gang handlarzy bronią, Krzysiek (Radosław Rutkowski) zdobywa zaufanie szefa grupy, Dzidy. Podczas przygotowywania dużego międzynarodowego przerzutu dochodzi do zdemaskowania detektywa, który od tej chwili staje się zakładnikiem.

W 18. sezonie zabraknie Szymona? Co będzie z Renatą i Krzyśkiem? Spekulacjom nie ma końca!Zobacz więcej

W galerii zobacz zdjęcia z nowego sezonu!

Zobacz galerię

Gangsterzy postanawiają zemścić się na policji. Niespodziewanie Krzysiek zyskuje sojuszniczkę w osobie dziewczyny Dzidy, Ivanki. Tymczasem Natalia (Ewelina Ruckgaber) zaczyna dostawać niepokojące SMS-y. Wygląda na to, że policjantka ma stalkera, któremu udało się dość dobrze poznać jej życie prywatne.

"Gliniarze" o czym jest serial?

"Gliniarze" to niezwykle lubiany polski serial paradokumentalny o tematyce kryminalnej, emitowany od 29 sierpnia 2016 na antenie Polsatu. Opowiada o grupie detektywów, którzy za pomocą najnowszej technologii i własnych instynktów rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne. Oprócz pracy, często muszą zmagać się z problemami w życiu prywatnym i mocno buzującymi emocjami.

Komentarze

Skomentuj
  • Elżbieta (gość)

    Czy będzie Kuba z Natalią w 14 sezonie jako partnerzy jeżeli tak to super zresztą Kuba musi być ♥️

    06.02.2023 19:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×