"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska zaszalała z fryzurą! Kolejna metamorfoza gwiazdy TTV!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Agnieszka Kotońska to postać, której widzom telewizji TTV raczej przedstawiać nie trzeba. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" potrafi robić zamieszanie wokół swojej osoby, czego ponownie dokonała! A wszystko za sprawą nowej fryzury!

Agnieszka Kotońska zaszalała z fryzurą! Kolejna metamorfoza gwiazdy TTV!

Agnieszka Kotońska to już ikona programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Chociaż wielu widzów nie zgadza się z komentarzami Kotońskiej oraz jej męża, to nie można kobiecie odmówić braku charyzmy. Co jak co, ale Kotońska ma własne zdanie i wyróżnia się na tle innych uczestników show TTV.

Mówiąc o Agnieszce Kotońskiej nie sposób nie wspomnieć o jej metamorfozie, jaka dokonała się w ostatnich latach. Celebrytka postanowiła zadbać o siebie i swój wygląd, przez co dzisiaj... wygląda o wiele młodziej niż lata temu, gdy "Gogglebox" startował na antenie TTV!

Teraz Agnieszka Kotońska postanowiła znowu pobawić się swoim wizerunkiem i zdecydowała się na fryzjerskie szaleństwo! Gwiazda TTV postanowiła zmienić kolor włosów i trzeba przyznać, że w nowym kolorze jest jej bardzo do twarzy!

Wracając do włosów to będzie kolorowy rok❤️????Zobaczcie na moje story ile razy zmieniałam kolor włosów ,szczerze jak dla mnie każda metamorfoza była trafiona w 10:-).❤️ - napisała na Instagramie celebrytka.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CY92TG9orr3/[/instagram]

Jak podoba wam się Agnieszka Kotońska w nowym wydaniu?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn