„Gogglebox. Przed telewizorem”. Dominik Abus zatrzymany przez policję. Puściły mu nerwy, nie przebierał w słowach!

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Do sieci trafiło niepokojące nagranie z gwiazdorem programu „Gogglebox. Przed telewizorem” w roli głównej. Dominik Abus został zatrzymany przez policję. Podczas interwencji, bohater „Goggleboxa” nie przebierał w słowach!

Dominik Abus z „Gogglebox. Przed telewizorem” został zatrzymany przez policję?

Dominik Abus to jeden z najpopularniejszych bohaterów programu „Gogglebox”. Mężczyzna razem ze swoim przyjacielem, Krzysztofem Radzikowskim w żartobliwy i kąśliwy sposób komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Panowie cieszą się ogromną sympatią publiczności.

Dominik Abus nie ukrywa, że jest wielkim fanem szybkich samochodów. Ostatnio był gościem w programie Roberta Buczyńskiego, w którym pochwalił się swoim nowym autem. To właśnie podczas nagrywania materiału dla kanału Hi_5, gwiazdor „Gogglebox. Przed telewizorem” został zatrzymany przez policję!

Funkcjonariusze zwrócili uwagę na brak przedniej tablicy rejestracyjnej oraz przyciemniane szyby w polu widzenia kierowcy, które jak tłumaczył Abus, zostały przyciemnione fabrycznie.

W trakcie rozmowy z policjantami Abusowi puściły nerwy!

Tak to sobie pan może mówić nie do mnie! Niech pan mówi normalnie, bo ja mówię normalnie! Niech mnie pan posłucha. Ja na pana płacę podatki, a pan na mnie i jest pan, żeby mi pomagać. Krzyczeć może pan, ale nie na mnie. Proszę mówić normalnym głosem, bo nie będę zaraz z panem rozmawiał. Tylko przez adwokata będziemy rozmawiać - krzyczał Abus.

Wyskoczyliście do mnie, jakbym kogoś zabił... Czasy pałowania ludzi, to się skończyły dawno temu! - dodał rozjuszony.

Jak to się skończyło? Dominik Abus musiał zadzwonić po lawetę i odholować samochód, został także ukarany mandatem.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn