"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba rozpływa się nad nowym partnerem i jego relacją z jej córką. "Dla matki nie ma większego szczęścia" [TYLKO U NAS]

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Sylwia Bomba od pewnego czasu z pewnością nie ma lekko. Niedawno musiała się zmierzyć ze śmiercią swojego byłego partnera, który był ojcem jej córki. Na szczęście celebrytka może liczyć na wsparcie swojego obecnego partnera, który jest dla niej opoką w każdej sytuacji. W rozmowie z Telemagazynem, Sylwia Bomba nie kryła słów zachwytu pod adresem swojego obecnego partnera, który jak się okazuje, ma fantastyczne relacje z jej córką.

Informacja o śmierci Jacka Ochmana, byłego partnera Sylwii Bomby, była szokiem dla wielu osób. Jednak z pewnością najbardziej dotknęła ona gwiazdę programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna był bowiem ojcem jej córki Antoniny. Okazuje się jednak, że niezależnie od tego, co obecnie w życiu przechodzi Sylwia Bomba, zawsze może ona liczyć na swojego obecnego partnera.

Sylwia Bomba rozpływa się nad nowym partnerem i jego relacją z jej córką

W ostatniej rozmowie z Telemagazynem, Sylwia Bomba postanowiła opowiedzieć, jak obecnie wygląda jej związek z aktualnym partnerem. Okazuje się, że celebrytka nie szczędzi pod adresem mężczyzny słów zachwytu, twierdząc, że może liczyć na niego w każdej sytuacji. W swojej wypowiedzi przytoczyła chociażby przykład pomocy w sprzedaży starego auta, które jak sama przyznaje "spędzało jej sen z powiek".

Mój partner, ten aktualny, on mi ściąga z barków wszystkie rzeczy, które są ponad moje siły. Miałam na przykład taką sytuację, że kupiłam nowe auto, a bardzo chciałam sprzedać to, które mi zostało. To spędzało mi sen z powiek i nagle mój partner mówi: "Kochanie, ja się tym zajmę". I po kłopocie. Tak, rzeczywiście pomaga mi w wielu rzeczach - wyznała Sylwia Bomba w rozmowie z "Telemagazynem".

Gwiazda "Gogglebox" odniosła się również do relacji swojego obecnego partnera z jej córką Antoniną. Okazuje się, że mężczyzna ma świetny kontakt z jej pociechą.

Cudowne jest też to, że ma bardzo fajny kontakt z moją córką Antoniną. Uwielbia dzieci i to wszystko wychodzi bardzo naturalnie. To jest fantastyczne. Bardzo mnie rozczula sposób, w jaki podchodzi do mojej córki. Pamiętam, jak kiedyś wyznawał mi miłość i nie powiedział "Kocham cię", tylko "Kocham was" i to było piękne Dla matki nie ma większego szczęścia.

Pełną rozmowę z Sylwią Bombą można zobaczyć poniżej:

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn