"Gogglebox. Przed telewizorem". Zobacz, jak żyją i mieszkają: Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Dominik Abus i pozostali bohaterowie hitu TTV

"Gogglebox. Przed telewizorem" obsada prywatnie. Jak żyją i mieszkają gwiazdy popularnego programu kanału TTV? Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Dominik Abus, Ewa Mrozowska-Kozłowska oraz Patrycja Szreder chętnie pokazują w sieci swoją codzienność. Zobaczcie, jak wiedzie się bohaterom "Gogglebox. Przed telewizorem". Publikujemy ich prywatne zdjęcia.

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" - jak mieszkają?

"Gogglebox. Przed telewizorem" to niekwestionowany hit kanału TTV. Produkcja, której bohaterowie z pozycji swoich kanap oglądają i komentują to, co dzieje się w telewizji od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów.

Marta Karpińska pozuje w bieliźnie i chwali się ciążowym brzuszkiem! Fani zachwyceniZobacz więcej

Rodziny, grupy przyjaciół oraz pary z "Gogglebox. Przed telewizorem" zyskały sławę i setki tysięcy fanów. Większość z nich rozwija swoją działalnością w internecie. Ich konta w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy obserwatorów. Pokaźnym gronem followersów może poszczycić się m.in. Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska-Kozłowska, Izabela i Joachim Zeiskowie, Agnieszka Kotońska, Dominik Abus, Mateusz BigBoy Borkowski czy Marta Karpińska i Patrycja Szreder.

Agnieszka Kotońska kończy 45 lat. Z wiekiem wygląda coraz młodziej! Wiedzieliście, że zaszła w ciążę jako nastolatka?Zobacz więcej

Jak bohaterowie programu TTV wyglądają prywatnie? Co pokazują w sieci? Zobacz w galerii, jak żyją i mieszkają gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mam to w dupie (gość)

    Mam to dokładnie w dupi

    12.01.2022 19:42
  • Xyz (gość)

    Uuuuuuuuu

    24.05.2021 16:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×