Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba kiedyś i dziś. Gwiazda hitu TTV przeszła spektakularną metamorfozę! Zdjęcia przed i po robią piorunujące wrażenie!

Sylwia Bomba to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Obecnie bohaterka hitu TTV zachwyca zgrabną figurą, którą chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Zapracowana gwiazda TTV i mama małej Tosi nie zawsze jednak była skłonna eksponować swoje wdzięki przed obiektywem. Zobacz, jak zmieniła się Sylwia Bomba z programu "Gogglebox. Przed telewizorem"!

18.05.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Big Boy w ogniu krytyki bliźniaczki z programu. Co takiego zrobił?

Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska, popularnie nazywane bliźniaczkami, są jednymi z ulubienic widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobiety udzieliły ostatnio wywiadu dla Dzień Dobry TVN, w którym jedna z nich wyznała, że swego czasu nie podobało jej się zachowanie innego bohatera "Gogglebox" - Big Boya. W czym podpadł jednej z bliźniaczek?

06.05.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Rolnik szuka żony 8". Joanna Wielgosz wspiera Agnieszkę Kotońską z "Gogglebox" w poważnej sprawie! Kiedyś były sąsiadkami!

Joanna Wielgosz to jedna z bohaterek programu "Rolnik szuka żony 8", gdzie miała okazję poznać rolnika Kamila, który dzisiaj jest jej narzeczonym. Jednak niewiele osób wie, że Joanna Wielgosz dawniej była... sąsiadką Agnieszki Kotońskiej z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którą teraz wspiera w poważnej sprawie! O co chodzi? Sprawdźcie!

06.05.2022Rolnik szuka żony

"Gogglebox. Przed telewizorem". Krzysztof Radzikowski pokazał żonę. Fani oniemieli z zachwytu! "Prawdziwa rakieta"

Krzysztof Radzikowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" występuje wraz z Dominikiem Albusem. Ten duet cieszy się ogromną sympatią widzów, którzy dosłownie zrywają boki ze śmiechu przez komentarze tej dwójki. Jednak Radzikowski, mimo sporej popularności, raczej strzegł swojej prywatności - w mediach społecznościowych dzielił się zdjęciami treningów, projektów w które strongman się angażuje i dziecka. Teraz po raz pierwszy pokazał żonę światu, a fani pytają: dlaczego ukrywał taką piękność?

27.04.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba zdradziła, jak wyglądają relacje uczestników hitu TTV. "Jesteśmy jedną wielką rodziną goggleboksową"

Sylwia Bomba to jedna z najpopularniejszych w Polsce uczestniczek hitu TTV, czyli programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Bomba lubi zdobytą popularność i dba o fanów, udzielając wywiadów i pozostając z nimi w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. W rozmowie z jednym z serwisów gwiazda TTV wyznała, jak wyglądają relacje między uczestnikami programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

10.04.2022Gogglebox. Przed telewizorem

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×